Wpis z mikrobloga

Kurde #mikrokoksy dawno mnie tu nie było. Można by odświeżyć #trenujzrozumemigodnoscia Obecnie przygotowuje się do zawodów w Tsk w Zielonkach pod koniec września. Zostały 4 tyg więc tak naprawdę wjeżdża już intensyfikacja. Podsumowanie głównych ćwiczeń z poprzedniego tygodnia:
squat w/belt :172,5@8.5, 3x165@9
comp bench: 110@8.5, 2x105@9
deadlift w/belt: 200@8.5 3x190@9
#silownia #trojboj
masztyrozumigodnosc - Kurde #mikrokoksy dawno mnie tu nie było. Można by odświeżyć #t...
  • 24
  • Odpowiedz
@easy_idle: @masz_ty_rozum_i_godnosc: i umarłem podczas 4 tygodnia. Ustawiłem stary 1RM jako punkt wyjściowy, robiłem na redukcji + dopisałem sobie sam resztę programu dwubojowego.

Gdybym wystartował od ~90% (czyli tyle ile faktycznie mój 1RM wtedy wynosił), jadł jak człowiek, a najlepiej to zrobił lekki deload w połowie cyklu (po 3 tyg., tak ze 3-4 dni deloadu), to bym przepracował cały.

Ogólnie progres był ok, bo jak pierwszego dnia to 80%x2x6 ważyło
  • Odpowiedz
@easy_idle: tak, a w czym problem? Nie robiłem planu objętościowego, a intensywnościowy. W moim przypadku bez problemu można to ze sobą połączyć, bo nie mam problemu z regeneracją na takich cyklach. Gorzej z objętością (a ta rosła wraz z planem).
Moim problemem było zaczęcie od 1RM który był maksem z ostatniego planu dwubojowego (8 tygodni treningu do maksów, 6x/tyg), zamiast od tego co faktycznie byłem w stanie wykonać po przerwie.
  • Odpowiedz