Wpis z mikrobloga

@pussyrider: W którym miejscu popełniono błąd w motoryzacji?
Kiedyś bez problemu nawet laik był w stanie odróżnić od siebie poszczególne modele danego producenta.
Dzisiaj? Jak w lesie.
Różnią się w zasadzie tylko wielkością.
  • Odpowiedz
@pussyrider: mozesz dla mnie sprawdzic czy jest tak jak napisali w instrukcji obslugi.
95% szans ze przy predkosci 50km/h uderzysz w sciane i nic nikomu nie jest.
hmmmyy??
  • Odpowiedz
@pussyrider: dla mnie ten interfejs do klimy za pomoca ekranu to nieporozumienie. Pozatym ze zawsze trzeba oderwac wzrok by cos zmienic to wyobrazcie sobie zima -20 a ty musisz sciagac rekawiczki bo ekran nie zadziala z nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pussyrider: @marek-125:

dla mnie ten interfejs do klimy za pomoca ekranu to nieporozumienie

moim zdaniem ale zawsze: z ciekawostek, to w Volvo na platformie P1 (C30, S40 II, V50, C70II) sterowanie klimą było tak dobrze oprogramowane, że w swoim aucie ustawiłem raz na 22 stopnie i nie zmieniałem tego przez 3 lata. Używałem tylko przycisku odmrażania szyby. HVAC działał chyba na zasadzie telepatii.
Prędkość nawiewu, temperatura powietrza i dystrybucja powietrza
  • Odpowiedz
@mattcabb: ja mam słabe doświadczenie jeśli chodzi o klime nowych volvo bo jezdzilem xc90 z 2017 po stanach przez miesiąc i niestety ale ciagle coś potrzebowaliśmy wachlować przy ustawieniach. Notabene ekran sie grzeje i to do takiego stopnia że jest to odczuwalnie nieprzyjemne przy klikaniu ...
  • Odpowiedz