Wpis z mikrobloga

@Piottix: Gdyby ustawić kamery na wszystkich skrzyżowaniach na Domaniewskiej i karać za takie wjeżdżanie na skrzyżowanie czy stanie na pasach to w tydzień wyrobiliby roczną normę mandatów w Warszawie.

@Notabene: Nie moje zdjęcie xd
  • Odpowiedz
@iamtehwin: powinna przyjechać policja i każdego kierowcę na tym obrazku przypiąć kajdankami do kierownicy i niech tam stoi do wieczora, może zrozumie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Tam były wyłączone światła. To trudne i rozległe skrzyżowanie, od razu powinna się tam pojawić drogówka.
  • Odpowiedz
@iamtehwin oczywiście ale jest to spowodowane debilizmem rządzących. Nie powinni pozwalać na budowę aż tylu biurowców w jednym miejscu. Niska przepustowość skrzyżowania z wołoską... Z tego co widziałem zaraz kończy się remont marynarskiej i nie będzie skrętu w postępu więc będzie jeszcze większa #!$%@? niż jest xd
  • Odpowiedz
@gileski co masz trudnego w zwykłym skrzyżowaniu? Problemem nie jest "brak świateł" a #!$%@? skrzyżowanie ze światłami na wawelskiej przy pomniku lotnika. Tam wiecznie są korki i np od strony zachodniego non stop idioci blokują ruch grójecką w stronę narutowicza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Notabene: no jego rozległość i wielki ruch w godzinach szczytu. Samochody w poprzek Grójeckiej nie mają szans przejechać bez wciskania się na siłę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Notabene: no Mirku, przecież nawet na zdjęciu widać jak nawalone jest samochodami od strony centrum. Jak wracałem z pracy to od strony ochoty też było tłoczno.
  • Odpowiedz