Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #rzeszow #retrowpis

Wczoraj dostałem odłamkowym słynnej logiki różowych pasków.

Parking Galerii Rzeszowskiej, spokojnie stoję i palę papierosa przy wyjściu na parking. Nagle jakaś blondi w suvie agresywnie wyjechała z miejsca i #!$%@?ła w auto, które akurat szukało miejsca.

Coś tam zaczynają gadać. Dokładnie nie wiem o czym, stałem za daleko, ale z każdą sylabą różowy pasek mówi coraz głośniej. Po chwili już regularnie drze mordę.
Gościu podchodzi do mnie i prosi o pomoc, "bo widział Pan całe zajście i może przemówi Pan tej Pani do rozumu, bo opowiada niestworzone rzeczy. "

Podchodzę, przedstawiam się i opisuję całe zajście. Różowy trochę przygasł. Wskazuję też na kamery, że na pewno złapało. W tym momencie kobieta całkowicie zmienia strategię (bo z krzyku wywnioskowałem, że opowiadała niezłe pierdoły, że to niby facet w nią walnął).

Uwaga, uwaga:


O #!$%@?... Ostatecznie przyjechał jej facet, przeprosił nas i spisali to oświadczenie. Kobieta poczerwieniała i zbaraniała. Gościu od walniętego auta kazał mi poczekać i przyniósł ballantines'a wraz z podziękowaniami.
  • 144
@Zielony_Minion: Miałem kiedyś podobną sytuację. Jadę sobie parkingiem szukając miejsca i nagle bach w drzwi. Pani wycofywała i leciutko mnie puknęła. Wysiadam, ona też, pytam czy nic sie nie stało i mówię, że to takie małe, że mi wystarczy oświadczenie i nie trzeba wzywac policji. Ona mówi spoko, skoro chce się pan przyznac do winy to nie musimy wzywac policji. Trochę mnie zamurowało, ale mówię spokojnie, że dość oczywista jest pani
Wczoraj dostałem odłamkowym słynnej logiki różowych pasków.

(...)

Gościu od walniętego auta kazał mi poczekać i przyniósł ballantines'a wraz z podziękowaniami.


@Zielony_Minion: fajny taki odłamkowy!