Wpis z mikrobloga

Często normickie zakłamane śmiecie mówią, że zarabiają po 4k to się pytam takiego gdzie pracuje to mówi, że jako kierownik jakiegoś sklepu, sprzedaje meble, rozmawia z klientami jako jakiś PR itd. No #!$%@? ciekawe skąd tą robotę mają skoro przeglądam tego #!$%@? olxa od uj dawna i nie widzę takich kwot na tych stanowiskach. Smiecie ludzkie przyznajcie się, że wam starzy wszystko pozałatwiali bo to niemożliwe, żeby oskarek co ledwo zdawał z roku na rok zarabiał lepiej od anona, który miał średnią 4.0
#przegryw #stulejacontent #gownowpis #rozwojosobistyznormikami
  • 54
O 4k do łapy „teoretycznie” nie jest tak trudno. Idziesz do TRW BREAKING SYSTEMS, bierzesz każda sobotę w miesiącu i dostajesz 3800 xD najlepsze jest to ze maja #!$%@? ze kończę jeszcze liceum (zaocznie) :’)
To ja się lepiej nie będę wypowiadał, ile w IT zarabiam, bo nie będzie ważne, ile się do tego uczyłem i na to pracowałem, tylko mi @czajniko powie, że mi ktoś załatwił, a do tego daję dupy szefowi. 4k to w głupim Lidlu można zarobić.
@czajniko: to sprzedaj się jako osoba energiczna, przebojowa. Udowodnij rekruterowi ze warto Cię zatrudnić (ʘʘ)
@423frewq4f23: ostatnio widziałam ofertę w Lidlu za ponad 3tyś na rękę. A jeśli jesteś gotowy do migracji, to nawet w podłym helpdesku/callcenter w większym mieście z angielskim dostaniesz te upragnione 4tysie ( ͡º ͜ʖ͡º)