Wpis z mikrobloga

Matgo, kolejne wesele na którym muszę być, kolejne godziny #!$%@? z budynku głównego z moim #niebieskipasek przed #discopolo pod pretekstem papierosa, eksploracja całego obiektu zajmie nam pewnie z 2 godzinki, a potem będziemy pić i znowu #!$%@? przed #discopolo. Ja #!$%@?, jak ja nie szanuje tej muzyki, plastikowe dźwięki ,#!$%@? teksty o niczym albo o dupie. A potem znowu sranie rodziny, że się nie bawię, czemu nie tańczę ładnie jak moja kuzynka od strony #!$%@? wie jakiej, zobacz jak #!$%@? ultrawiejską maniane do Martyniuka w swojej sukience z ''Fashion Butiku'' na jej wiosce. #!$%@? ze dala za nią 200 zł, a na #aliexpress kosztuje z 50 ziko maksymalnie. Ale nie, zobacz jak sie bawi, wiejski krój chińskiej sukienki powiewa. Oczywiście nie było nawet mowy, o nie pokazaniu się na tej świetlistej uroczystości bo przecież najbliższa rodzina, wszyscy jadą, nie bądź dziwadłem razem z tym twoim ''hipppsem''. O bozeeeeee, jeśli kiedykolwiek do tego dojdzie, moje wesele będzie na bosaka, gdzieś w plenerze, bez makijażu i w lnianych ''hippsowskich'' koszulach i sukniach, z wolnymi instrumentami w tle i z czerwonymi kubeczkami. Wszyscy sie #!$%@?, potańczymy, nie będę musiała wybierać kogo zaproszę, tylko zaproszę w #!$%@? ludzi i będzie melanżu taki, że ja #!$%@?. #gownowpis #wiejskiewesele #rodzinaalert #gorzkiezale #boldupy
  • 126
@Efirin: wesele organizuja młodzi i to oni wybieraja muzykę. Bylem tydzień temu na weselu gdzie przewazala muzyka nie di polo. Byly momenty kiedy na parkiecie byla tylko para mloda i bawiła sie przy 'twist and shout' czy innej abbie. A jak kapela zagrala zenka czy slawomira wszyscy wstali z miejsc i tańczyli. Mozna nie lubic di polo, ale jak później wychodzi na imprezie to wszyscy widza.
@kufeleklomza: W sumie masz rację, wiesz o co chodzi, martwi najbardziej mnie to, ze będzie SAMO DISCOPOLO, a szanse na to są ogromne. Jest mnóstwo super utworów które wszyscy znają nie tylko w tym repertuarze, a na wioskach sie o tym często zapomina. Chociażby muzyka pop zagraniczna i nie tylko z okolic 2000 roku jest bujajaca, każdy ja zna i ma jakiś tam poziom. Wioski zapominają o tej skarbnicy hitów. :(
@Efirin: jestes dosc smutna osoba, ktora chociaz przez pare godzin nie potrafi sie bawic z innymi w przypadku kiedy cos Ci sie nie podoba... jak nie jest po Twojemu to nie moze byc w ogole i zachowuejsz sie jak dzieciak, ktory bedzie lawirowal po miejscowce zeby tylko nie zatanczyc... bo przeciez jak ktos zobaczy, ze tanczysz do discopolo to Twoje mniemanie spadnie do 0, o zgrozo! cala rodzina tylko tam patrzy
@czuczupikczu: jeśli jesteś czarną owcą w rodzinie bo jako jedyna masz pojęcie o kwestiach powstawania muzyki i po prostu wiesz ze discopolo to gowno muzyka co łączy się jeszcze z totalnie innym stylem życia, przekonań itd. dodatkowo nie chcesz jechać bo wiesz, ze nie będziesz bawić sie dobrze, a i tak jesteś zmuszony. Odizolowałam się od rodziny jak tylko mogłam i pozwalaly mi środki finansowe. Pomimo, ze mieszkamy w jednym mieście,