Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

#praca #przegryw #fobiaspoleczna
Jutro po raz kolejny w tym roku zaczynam pracę, piąty raz. Najdłużej wytrzymałem w jednej prawie miesiąc gdzie praktycznie nie miałem kontaktu z ludzmi. W kazdej innej nie potrafie znalesc wspólnego jezyka z współpracownikami, mam wrażenie że robię wszystko zle, czuje się bardzo zle i rezygnuję po kilku dniach. Nie wiem już jakiej pracy szukać i czy w ogóle nadaję się do roboty.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli sprawy które można opisać w 6 zdaniach rozciągasz do epopei to stary, sorry ale to z Tobą jest coś nie halo. Zwyczajnie rozmemłany i niezdecydowany jesteś, nieporadny życiowo. Zmień swoje nastawienie, zacznij działać a nie rozkminiać.
@kajtusS: Ale też nic nie daje, świat jest brutalny a w dodatku jest to niebieski pasek to pomocy jako takiej nie dostanie chyba, że ją sobie kupi a biorąc pod uwagę jak zmienia prace to nie ma takiej możliwości. Z wiekiem i tak jest tylko gorzej więc ważnawiadomość.avi nie jest takim złym wyborem ¯\(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja również mam podobnie. Z pracy mam ochotę rezygnować po tygodniu. Bo nie potrafię rozmawiać z ludzi i również wydaje mi się że wszystko robie źle, i wtedy mam słabą wydajność chociaż wiem, że stać mnie więcej. Tylko puki nie znajdę czegoś innego, to walczę. W pierwszej pracy 3 miesiące, w drugiej 6, w 3 siedzę 3 i też mam zamiar odejść.Iďź do psychiatry/psychologa równocześnie znajdź pracę. Nie męcz się
@AnonimoweMirkoWyznania ja mam podobnie, z tym że, nie wytrzymuję i staję się odludkiem w gówno pracach, na magazynie itd. nie potrafię rozmawiać z ludźmi prostymi. Jak byłem na stażu w muzeum, musiałem rozmawiać o rzeczach które mnie interesują, to z inteligentnymi osobami rozmowa klei się gładko.