Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Kochani współczuję tym którzy na co dzień korzystają z Linuxa.
Chciałem przejść z windowsa na linuxa. W gry nie gram tyle co do Internetu i kilku programów. Głupie zainstalowanie VPN to jest jakaś katorga. Męczę się już chyba trzecią godzinę i dalej stoję w miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°).


#linux
  • 58
Chciałem przejść z windowsa na linuxa. W gry nie gram tyle co do Internetu i kilku programów.

chyba taniej wyjdzie kupić MacBooka XD


@exyvL: A co to za linuks i jakie środowisko graficzne masz?

Co znaczy?

Głupie zainstalowanie VPN to jest jakaś katorga. Męczę się już chyba trzecią godzinę i dalej stoję w miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°).


W sensie konfiguracja VPN-a? Przecież to się wyklikuje. Chyba,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: na razie chce się troszkę oswoić z nowym systemem. Zainstalowałem Ubuntu z gnome (klasycznym). No właśnie nie potrafię nawet skonfigurować OpenVPN ( ͡° ʖ̯ ͡°). Robiłem według poradników i dupa.
@Szala: Wykupiłem se VPNa i za nic nie chce działać na Linux, kliknąłem na ikone wifi --> modyfikuj połączenia --> + --> VPN (Point to ponit PPTP), wpisałem bramę, użytkownika i hasło i nie działa, próbowałem coś tam poinstalować (już nie pamiętam) nic nie działa, a miało być tak prosto.
Jakieś pomysły?
Może wina VPNa, ale za darmo ich nie rozdają, aby se potestować
Na obecną chwilę muszę jak co do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: korzystam z cyberghosta i w panelu dodaje system z jakiego korzystam i generuje mi serwer żebym mógł się z nim połączyć, ale po kliknięciu żeby dodało linuxa strona się ładuje w nieskończoność.