Wpis z mikrobloga

UWAGA #rozdajo #zadarmo wśród plusujących dowolną koszulkę ze sklepu Power Canvas.

Przy okazji zapytam, czy bylibyście zainteresowani AMA "Wyjechałem na 100 dniową podróż samochodową", kilka osób przez PW pytało o takie AMA, jeśli będzie zainteresowanie to chętnie zrobię.

A co do samych koszulek PC to przez ostatnie dwa miesiące chodzę głównie w nich i jestem bardzo zadowolony. Prezentują się bardzo ładnie, a do tego przez to że mają dużą rozmiarówkę to pasują nawet na grubych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby ktoś chciał sobie kupić taką koszulkę, to może użyć kodu "roadtripbus", który daje 30% zniżki bo jest to jeden z partnerów głównych mojej wyprawy.

MG78 - UWAGA #rozdajo #zadarmo wśród plusujących dowolną koszulkę ze sklepu Power Can...

źródło: comment_EalMXzproWaj7HCYuSMFLtRbjsL3GhQU.jpg

Pobierz
  • 45
@MG78: Slowenia jest calkiem OK, ale przemyslcie, czy nie lepiej pierdzielnac sie przez Salzkamergutt (w tym Halstatt), Salzburg i Monachium (albo Neuchwanstein) zamiast tamtedy :) Wtedy Wenecje mozecie obrobic po drodze ze Szwajcarii (odbic z Mediolanu). Kilometry prawie te same a atrakcji wg mnie wiecej.