Wpis z mikrobloga

Ja wymieniałem w xperii z1 i z2 i nie ma tragedii. Tylko inna kwestia, wyświetlacze, które kupowałem za 150zl są słabej jakości. Po dłuższym użytkowaniu widać różnicę. A oryginalnych nie opłaca się kupić.
@Ka4az: ale żeście się uczepili tego 7k zł. Nowy iPhone jest drogi, nie przeczę, ale 7k kosztuje wersja Max z 512 GB pamięci. iPhone 2018 zaczyna się od 3729 zł, przy czym jest to cena na oficjalnej stronie Apple, więc realnie będzie się dało go kupić za 3500 zł w innych sklepach, czyli mniej więcej tyle ile kosztował iPhone 8 na początku. Pół roku po premierze kupiłem go za 2800 zł.
@olifjaturq: wyświetlacz w tym głównie wymienia się z poradników na YouTube, ale i tak gratulacje. Następnym razem jak zmienisz ekran w jakimś klejonym Samsung to daj znać ()
@olifjaturq: może zabrzmię jak z forum elektroda, ale jest się czym chwalić? w necie jest masa instrukcji jak to zrobić a poziom trudności (z tymi instrukcjami) jest mniej więcej taki, jak budowanie z klocków lego

@olifjaturq: mam nadzieję, że dobrze przykleiłaś ten ekran. Jak nie, to może zacząć się rozwarstwiać, zaczną wchodzić pomiędzy ekran a szkło pyłki a na koniec dostanie się wilgoć i telefon pójdzie na złom ( ͡° ͜ʖ ͡°)