Wpis z mikrobloga

Dla tych wszystkich którzy piszą że trolluje. Zdjęcie pochodzi z internetowego wniosku o stypendium socjalne. Tyle wynosił dochód w mojej rodzinie na głowe, tu nie ma żadnego ukrywania dochodu, rzeczywiście musiałem za tyle przeżyć miesiąc podczas gdy moim rówieśnicy dostawali tyle miesięcznie od rodziców. Wychowywała mnie samotnie matka która żałowała że mnie urodziła. No i w jaki sposób ja nie mam być #!$%@?ą? Kiedy ja jedyne co pamiętam z dzieciństwa to skostniałe ręce z zimna i dogrzewanie się piecykiem elektrycznym firmy adler. Wiecie że pierwszy telefon kupiłem sobie za zaoszczędzone pieniądze w 2 liceum? I to jeszcze kupiłem jakaś zwykła nokie w czasach kiedy już były smartfony. Nic dziwnego że nikt nie chciał ze mną trzymać w szkole. Mówią że cierpienie uszlachetnia a wiecie co? gówno, całe moje życie to cierpienie a nie czuje się szlachetny
#przegryw ##!$%@? #zalesie #bieda
P.....a - Dla tych wszystkich którzy piszą że trolluje. Zdjęcie pochodzi z internetow...

źródło: comment_gg4sS9e0b0TMo1gDcuHZK9DZCTkSgO9x.jpg

Pobierz
  • 110
@41B937B:

240

ty może mi jeszcze napisz że 15 złoty mieliście na osobę.... czy to może było na początku lat 90 kiedy była inna wartość pieniądza. A tak poza tym bieda umysłowa bierze się z biedy finansowej. jak myślisz dlaczego jestem nieśmiały? bo byłem odrzucony od grupy, dlaczego byłem odrzucony? bo byłem biedny. Kiedy dzieciaki wyzywają cie całą szkołę ciężko to strasznie wyrwa się w psychikę i to nie jest tak
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: na początku lat dziewięćdziesiątych byłoby to 2 400 000 zł, jeśli już to początek tego millenium co uwzględniając inflację i tak będzie mniej niż to co Ty masz, gdybym miał taką kasę na starcie to Musk miałby poważnego konkurenta w chwili obecnej więc nie #!$%@? że to jest przyczyną twego #!$%@?. Chodziłem w sweterkach po starszych siostrach a buty miałem póki piętą nie darłem o asfalt i być może właśnie