Wpis z mikrobloga

Mireczki, zatrudniłem się jako kierowca w pizzeri. Jestem w tym momencie na okresie próbnym i jestem pewien, że zrezygnuje jeżeli kolejny dzień będzie wyglądał jak ten. Robię tu dosłownie wszystko. Od rozkładania ogródka przed pizzeria po dokładne mycie tych stołów, sprzątanie, zakupy, rozładunek towaru, zatwierdzanie zamówień na kasie a czasem nawet odbieranie telefonów... Mimo tego że jestem tu pierwszy raz w życiu i nie znam żadnych cen .. Za marne 9zl/godz. Wielu moich znajomych tak pracowało przez wakacje w latach szkolnych, więc też chciałem spróbować. Ale chyba trafiłem na zła pizzerie... Taka pierwsza praca od razu zniechęca...

#pracbaza #pizza #wyznanie #przegryw #feelsbadman
  • 13
. Za marne 9zl/godz


@Depee: XDDDD Albo niech szef daje ci podwyżkę chociaż do 15zł/h bo pewnie umowy nie masz lub się zwalniaj. Podejrzewam
że umowy żadnej nie masz bo to jest stawka poniżej minimalnej...

Auto pewnie służbowe czy skuter? Teraz zresztą gówno już zarabia kierowca bo przed czasami popularności pyszne/pizzaportal szło wyciągnąć ponad drugą wypłatę z napiwków.
via Android
  • 2
@sad_pepe o podwyżce nie ma mowy. Jestem na okresie próbnym z kierowcą który jeździ tu dwa lata. Nadal zarabia tyle samo.
Auto służbowe. Ale miasto też małe, więc tutaj skutery nie potrzebne do przeciskania się w korkach bo korków nie ma.
Obiecałem mu być jeszcze jutro więc pewnie przyjdę. Ale na tym się to skończy. Na razie nic nie mówię nikomu o odchodzeniu bo jutro mnie mogą tyrać.
Jestem na okresie próbnym z kierowcą który jeździ tu dwa lata.


@Depee: Umowa o okres próbny ma nawet 3 dni wypowiedzenia czy coś takiego...
Możesz mieć problemy jak porzucisz pracę a #januszebiznesu poda cię do sądu. Ale zawsze możesz pójść na 1-2 tyg L4 jak masz możliwość to janusz sam cię zwolni jak wrócisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym jak wygląda ta umowa? Jako kierowca+pomoc do