Wpis z mikrobloga

jestem wlasnie w pociagu, obok mnie siedzi dwoch chlopaczków w wieku na oko gdzies 13-14. Wracaja z jakiegos konkursu informatycznego. Caly czas siedzą z lapkami na kolanach i piszą jakies kody. Caly czas tylko slyszę o jakis longlongach, stringach, liczbach zespolonych i o wyprowadzaniu wzorow z macierzy. Tak sobie siedze i mysle co sie z nimi stanie jak bedą w moim wieku, czyli za jakieś 15 lat. Ja w ich wieku czytalam bravo girl i na pewno w niedziele nie zajmowalam sie od rana nauką. Boję sie o ich przyszlosc, ze skonczą na wykopie w gronie nadwornych stulejarzy ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pdk #pociagi #feels
  • 88
  • Odpowiedz
@perversace: to po co tagujesz #pdk - pozdro dla kumatych, zazwyczaj jest używany jako takie mrugnięcie dla użytkownika ze to odpowiedz na inny post z perspektywy innego mireczka ehhh coraz więcej amatorów mirkowania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@perversace:

#!$%@? przegrywy tylko w kąputer paczo zamiast loszki podrywać. Zero dynamizmu, nie to co znajomy Seba. Pewnie w piontek wieczur programujo zamiast iść na disco
O tych chłopaków nie ma się co martwić, będą sobie programować za 15k i rozwijać pasję. Nie każdy musi być dynamicznym Oskarkiem. Ktoś te Tindery, Fejsbuki Instagramy normikom musi napisać
  • Odpowiedz
@perversace: w sumie to im zazdroszczę tego, że ktoś ich wyciągnął na te konkursy - że ktoś im pokazał, iż mają potencjał. Też się w tych tematach kręcę, ale mi nikt takiej szansy nie dał gdy byłem w ich wieku. Szkoda trochę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@perversace: tak to właśnie będzie wyglądało za te parę lat, wyrosną z nich poważni ludzie nie rozumiejący ironii, którzy będą się #!$%@?ć do innych na forum ze śmiesznymi obrazkami albo na elektrodzie.
  • Odpowiedz
@perversace: a i będą się czuli za lepszych od innych tylko dlatego, że więcej zarabiają. Będzie im się wydawało, że każda kobieta zrobi dla nich wszystko tylko żeby dostać od nich pieniądze ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ja nie rozumiem tego hejtu w moja strone, podziwiam tych malych gnojkow i wyobraz sobie ze piszac rano tego posta wlasnie to chcialam wyrazic.


@perversace: zacytuj proszę fragment OP który wyraża podziw
  • Odpowiedz