Wpis z mikrobloga

Wlasnie swiezo kupilem iphone'a 7 ale dziadostwo sie mocno nagrzewa podczas normalnej pracy az mam dlonie gorace. Czy ktos z Was sie spotkal z czyms takim? wczesniej uzywalem sredniopolkowych samsungow bo bylem biedakiem i nigdy sie z az takim nagrzewaniem nie spotkalem - no chyba, ze przy nawigacji samochodowej dluzszy czas. Ale tu tylko spotify i fb i od razu overheat. Czy to normalne? Chyba ide oddac to dziadostwo jutro. :[
#gsm #apple #iphone #telefony #smartfon #kiciochpyta
  • 26
@pawel-ryszartd Jeżeli wszystko działa, aparat się włącza, system nie resetuje, to pewnie jest to normalne. Moje iPhone'y też się grzały jak posrane, zwłaszcza na wifi - dlatego używałem tylko do aktualizacji i wylaczalem. 3 egzemplarze 6s i 2 egzemplarze 7 miały to samo, o dziwo SE nie miał.
@pawel-ryszartd Stwierdziłem, że w sumie mam to gdzieś. Mam na tyle duży pakiet neta, że moglem wszystko robić na lte, a wtedy się nie grzało, a w każdym razie zauważalnie mniej, więc wifi praktycznie nie włączałem. Tylko że u mnie to była raczej górna część, najgorecej było koło aparatu.
@pawel-ryszartd: iPhone 7 trochę się grzeje ale nie tak, jak to ty opisujesz i nie parzy w ręce, jest po prostu wyraźnie ciepły i to tyle, nawet po godzinnym graniu w NFS No Limit czułem, że jest ciepły, ale nic więcej.
Były też przypadki, że telefon "syczał" to było nic innego jak praca procesora pod obciążeniem, niektóre przypadki tak miały i niektóre z nich, tak jak mój po pewnym czasie się
@Coba: Zakup w Media Markt, u Januszów nie kupuje nigdy, bo MM mimo, ze nie jest najtanszy to zapunktowali jak mi po 28 dniach kiedys pozwolili wymienic laptopa na inny sprzet. Takze https://mediamarkt.pl/telefony-i-smartfony/smartfon-apple-iphone-7-32gb-czarny . No wlasnie tak sie zastanawiam czy nie jestem przewrazliwiony na to cieplo ale skoro mamy za oknem 13 stopni, to strach pomyslec co bedzie latem. Zobacze jutro, jak nic sie nie zmieni to oddam i tyle. Ale