Wpis z mikrobloga

środa 736018 m403
#imperatormodlitwa #imperiumwpis #bekazkatoli #imperator #40k
Mieszkańcy imperium! Jeśli macie kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcecie komuś pomóc, tradycyjnie już zapraszam do zostawienia intencji w komentarzach. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt milionów kapłanów Imperialnego Kultu.

"Przez czyny świętych, którzy umierają aby oddać Ci honor, chwała Młotu! chwała Aquilli! Chwała Imperatorowi!"

Pamiętajcie! modlitwa jest OBOWIĄZKOWA!
Omnissiah - środa 736018 m403
#imperatormodlitwa #imperiumwpis #bekazkatoli #imperat...

źródło: comment_iO4WTnpBBQLEtTDevRpdyXqdEiunQCgj.jpg

Pobierz
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Omnissiah: Redaktorze prowadzący, ja tylko dwa słowa.
Po pierwsze chciałem mocno podziękować Imperatorowi oraz Patriarchom za możliwość poświęcenia dla nich.
Po drugie chciałbym prosić was, bracia i siostry, o modlitwę, aby ten głupi zdrajca i heretyk Horus upadł i sobie głupi ryj rozwalił.

Chwała Imperatorowi!
@Chemical_Brother: czytałem jakieś trzy lata temu, więc szczegółów mogę nie pamiętać, ale czy to nie on uwierzył ostatecznie w wizje, które miał


które jak się okazało pokazywały mu


a nie jak zrobi dokładnie na odwrót?

Poza tym był UKOCHANYM dzieckiem Imperatora! I zamiast podbić dla niego Galaktykę albo zginąć próbując, zdradził go. Ehhh... chyba wrócę do lektury ;)
@czacha88: Ja pierwsze tomy czytałem z 7 czy 8 lat temu, potem ponownie zanim fabryka słów wydała części 3-5(i się zesrało wtedy wydawanie następnych ;/ ), potem kolejne lata posuchy i znów copernicus wydaje HH, przeczytałem już prawie wszystko i teraz 13 tom: "Nemesis" czeka( ͡° ͜ʖ ͡°).
Imperator nie był w stanie chyba kochać swoich "synalków", jeśli już to rzeczywiście tylko Horusa, co dziwne uwzględniając to