Wpis z mikrobloga

  • 207
@SunnO Nawet nie wiesz dlaczego on ja bije ale już wydajesz wyroki. Ja #!$%@? xD, przecież to dość oczywiste że za darmo #!$%@? nie dostaje.
  • Odpowiedz
@SunnO: typiara nie jest bez winy, gruby pewnie musiał jej #!$%@?ć bo zachowywala się jak nie na kobietę przystało. Tyle jedynie nożna przypuszczać z końcówki jak pomimo tego że dostała od niego #!$%@? to dalej znieważająco się do niego odzywała, a gruby mówił żeby #!$%@?. Gruby ale wariat
  • Odpowiedz
Sfrustrowane #!$%@? znów natarciu. Jakiś spasiony patus kopie 40 kilową dziewczynkę a oni piszą, że wszystko okej bo pewnie zasłużyła. To, że wasz ojciec pijak tak rzucał po mieszkaniu waszą matką nie znaczy, że takie zachowanie jest normalnie.
  • Odpowiedz
@Partyzant91: to że Ci dziewczyny ze szkoły potrafiły #!$%@?ć, nie znaczy że każdy ma sie dawać. Nie wiem jakie było tło wydarzeń więc nie będę pochopnie oceniał że ktoś ma 100% winy a ktoś inny święty
  • Odpowiedz
@SunnO: typowy p0lski odpad. Dowartościowywanie się bezkarnym prześladowaniem innych, bo przecież 'kobiety nie uderzy'. Cóż - do czasu. Brawa zwłaszcza dla audiencji za przedkładanie sprawiedliwości nad uprzywilejowanie szmat.
  • Odpowiedz
@SunnO: na poczatku dwie osoby mowia, ze "czysto jest" dlatego pewnie nie reaguja bo chca by dostala w #!$%@? xD a potem durna sie do nich dosiada jak do znajomkow.
ale musiala cos #!$%@? bo gruby jej sie wygraza pod koniec, zeby nie robila czegos
  • Odpowiedz
@Flypho:

Nawet nie wiesz dlaczego on ja bije ale już wydajesz wyroki. Ja #!$%@? xD, przecież to dość oczywiste że za darmo #!$%@? nie dostaje.

Czyli jak usprawiedliwisz przemoc to wszystko jest w porządku i nic się nie stało? xD
Nie ma tutaj co wyrokować bo to raczej oczywiste że jeśli reaguje przemocą i nie potrafi się pohamować to ma coś z deklem.

@Vittel:

ale musiala cos #!$%@? bo gruby
  • Odpowiedz