Wpis z mikrobloga

Aż mi ręce opadają. Facet sprzedaje mikrofalówkę za 150zł, widać że nie jest stara itp. niby działa, wszystkie papiery do niej niby ma i kupiona ponoć 1.5 roku temu. To dzwonię do niego by się umówić na jakaś godzinę i by podał mi adres, a ten podaje mi godzinę 16, no ok spoko trochę w korkach postoję ale ok niech będzie. Pytam się o adres by wiedzieć gdzie konkretnie jechać a on "No to widzimy się o 16, do zobaczenia" i się rozłącza....
Piszę SMSa by podał mi adres bo nie wiem gdzie jechać to nic nie odpisał. Napisałem na OLX zapytaniem gdzie i kiedy można przyjechać po nią też nic nie odpisał -.- następnego dnia dzwoni i mówi "Pan jest jakiś nie poważny, umawialiśmy się na 16 wczoraj, cały czas czekałem a pana nie było!" Tłumaczę mu że nie podał mi adresu a na moje wiadomości nie odpowiedział w ogóle to jak miałem się zjawić jak nie wiedziałem gdzie to odpowiedział "Na stronie jest napisane jaka dzielnica! Proszę więcej nie dzwonić" No owszem była dzielnica podana ale co mi po samej dzielnicy? Przecież nie będę biegał od domu do domu po Zaspie i pytał się czy to tutaj. Eh ... brak słów.

#olx #januszebiznesu
  • 3
wonię do niego by się umówić na jakaś godzinę i by podał mi adres,


@KosmicznyPolityk: to jest fenomen :), kiedyś jak szukałem auta to koleś aż wybuchł jakim prawem chcę od niego adres pod którym można zobaczyć auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)