Wpis z mikrobloga

Kiedyś mój niebieski sie dopytywał i dopytywał a jak już w końcu mu powiedziałam to chodził przez prawiedwa dni obrażony. I po co mu wiedzieć takie rzeczy? Żeby mieć o czym myśleć? Ja nigdy nie zapytałam żadnego chłopaka ile miał partnerek bo co mnie obchodzi co z jaką robił w przeszłości. I z iloma w szczególności. Skoro jesteśmy teraz razem to po co rozgrzebywać sprawy poprzednich związków czy jakichś pojedynczych zbliżeń z przeszłości? #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw
  • 61
  • Odpowiedz
  • 3
@biskup2k dyskusję na ten temat należy zacząć od stwierdzenia faktu że choć troche wiarygodnych badań na ten temat nie da sie ptzeprowadzić bo WSZYSCY kłamią w kwestii ilosci partnerów seksualnych. Wielu ludzi nie pamieta
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: ech

1. jesli mysli o tobie powaznie to o to zapyta i normalnie mu odpowiedz, chyba nie masz nic do ukrycia?
2. jesli tak jak ty nie pamietasz to to jest conajmniej dziwne, bo jak czegos takiego mozna nie pamietac?

No bo rozowe wola nie gadac o takich rzeczach i kolezanki ci beda mowic ze jak o to pyta to jest glupi xd
a on sie chce upewnic po prostu
  • Odpowiedz
  • 3
@PomidorovaLova, już Cię lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jak trafiałem na dziewicę, to zawsze się wycofywałem. Bałem się, że trafię na taką, co się naczytała bravo girl i albo będzie chciała mieć idealny pierwszy raz, albo da mi po ślubie. Niech ktoś inny uczy takie dziewczyny i się z nimi użera, ja preferowałem takie, które już wiedziały co lubią.
  • Odpowiedz
@Baitka ale do czego ty chcesz mnie przekonywać? I jeszcze usuwasz swoje błędne spostrzeżenia wymyślone kompletnie z dupy. Aż szkoda czasu na takiego głąba, który rzuca się bez powodu i próbuje wmówić mi, że myślę tak, a nie inaczej XD
Nie wiem nawet na jakiej podstawie to stwierdziłeś.
Ogar.
  • Odpowiedz