Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dla mnie to i tak teoretyczna kwestia, bo nie byłem nigdy w związku, ale naprawdę, szczerze nie potrafię zrozumieć #!$%@? się do różowych które miały wielu partnerów, jak i do tych facetów którzy z nimi są, tak jak w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/35653085/klasyczny-betastabilizator-z-ruina-ciekawe-czy-wie/

Oczywiście teraz zostanę nazwany betaorbiterem, co jest z gruntu nieprawdą bo od lat do żadnej panny się nie łasiłem i nie zamierzam. Po prostu nie rozumiem, jaki niektórzy mają tutaj problem? "Jakie to uczucie wiedzieć że ktoś zalewał twoją pannę 10 razy" xDD. No heloł, a jak ona ma się czuć jeśli to ty zalewałeś inną pannę? Takie jest życie, niektórzy ruchają dużo, inni mniej, jeszcze inni wcale. Ostracyzm w stosunku do kobiet które miały wielu partnerów jest jak dla mnie podszyty hipokryzją, bo jakoś nie widziałem czegoś takiego na wykopie w stosunku do facetów. To tylko moja opinia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 52
  • Odpowiedz
@Marbarella: Nie żaden ból dupy a racjonalizm. Im więcej partnerów tym większe prawdopodobieństwo rozpadu związku. Wbrew pozorom wiele wyśmiewanych zachowań ludzkich jako zacofanie ma swoje racjonalne podłoże.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale ja nie rozumiem po #!$%@? rozważać takie rzeczy? Jeden chce mieć dziewczyną porządną, która miała co najwyżej kilku partnerów seksualnych, a drugiemu nie przeszkadza związać sie z taką, co #!$%@?ła się z 80 typami. Jeden i drugi typ (czy też typiara, bo przecież działa to w obie strony) szuka tego, co mu pasuje i w #!$%@? ma to, co inni o tym myślą. Jeśli Tobie nie przeszkadza związac się
  • Odpowiedz
@ediz4: sory ale to są gowno badania. Czym mierzone jest owo zadowolenie? Subiektywnym tak nie czy jakimiś parametrami tylu czy nie zdradza to +5 pkt ? Ludzie podobają sobie fizycznie ruchaja się potem są ze sobą i wychodzi ze nie pstryka to to się rozchodzą. Sugerujesz ze trzeba być z osoba z która uprawiało się sex mimo ze jest #!$%@? i trzeba się męczyć?
  • Odpowiedz
@sexlord: jestem przegrywem bo mam swoje zdanie i sie go trzymam. Kazd ci zadawac z kims kto ci nie pasuje? Nie. To #!$%@? ci do tego czy wole dziewice czy nie. Ja nikomu nie mowie co maja robic a moge sobie wybrax kogo chce
  • Odpowiedz
@sexlord: Czym? Zapewne odpowiedzią na pytanie czy są szczęśliwe - bo tak wynika z artykułu. A czym innym by mieli to mierzyć. Kobiety z małą ilością partnerów wcześniej są statystycznie bardziej szczęśliwe niż ten które traktowały seks jak sport.

Ludzie podobają sobie fizycznie ruchaja się potem są ze sobą i wychodzi ze nie pstryka to to się rozchodzą. Sugerujesz ze trzeba być z osoba z która uprawiało się sex mimo ze
  • Odpowiedz
@Piotero1: ciebie to przez przypadek zaznaczyłem. Ofc rób jak chcesz masz święte prawo. Nawet jeżeli jest to szukanie szarej muszki dziewicy(czego nie polecam bo wkoncu rogi dostaniesz).
  • Odpowiedz
@ediz4: kobiety potrafią być szczęśliwe jak facet pije zdradza i je #!$%@? dlatego podchodził bym sceptycznie do badań opartego na deklarowaniu. Bo sytuacja może być tez taka ze kobieta żyje sobie jak paczek w maśle ma kochającego faceta ale jest nie szczęśliwa bo nie kupił jej suva i nie ma się przed koleżankami pochwalić. Wszystko zależy od charakteru a im wiec związków tym większe doświadczenie. Tym większa świadomość własnych potrzeb.
  • Odpowiedz
@sexlord: nie rozumiem po #!$%@? mnie wołasz, skoro ja nie mam problemu z tym, że dorosła laska miała iluś tam gości przede mną, bo to jest niepoważne. miałbym problem jedynie z dziewicą, laską rozklepaną przez pół miasta czy z taką, która ostro zrobiłaby mnie w #!$%@? z ilością bolców. jak ty w tym widzisz ból dupy, to nie mam pytań xD
  • Odpowiedz
@Piotero1: oczywiście ze rogi można dostać od każdej ale tylko dziewica będzie motywować tym ze chciała sprawdzić jak to jest z kimś innym. Inna motywacja
  • Odpowiedz
@bezbekpol: jest sobie łaska no wg Ciebie prawie idealna ładna i zajebisty charakter tylko miała więcej bolców. Pokręcisz oczyma czy odmówisz bo blee max to 5 facetów?
  • Odpowiedz
@sexlord: Przecież podałem przykład, że laska może być naprawdę super, ale jeżeli np. w wieku 25 lat powie mi, że miała koło 30 bolców (bez okazjonalnej gały przypominam, bo to też była dla mnie nowość gdy dowiedziałem się, że dla sporej ilości dziewczyn, to jak zwykłe lizanko, o którym przecież nie warto wspominać) to to już dla mnie będzie za dużo. Powtarzam, da się mieć seks, a przy tym nie traktować
  • Odpowiedz
Takie jest życie, niektórzy ruchają dużo, inni mniej, jeszcze inni wcale. Ostracyzm w stosunku do kobiet które miały wielu partnerów jest jak dla mnie podszyty hipokryzją, bo jakoś nie widziałem czegoś takiego na wykopie w stosunku do facetów. To tylko moja opinia.


@AnonimoweMirkoWyznania: I generalnie masz racje, nie ladnie osadzac kogos, nie wazne czy faceta, czy kobiete, pod wzgledem tego ile mial lub ma partnerow. Kazdy ma prawo do swoich wyborow
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ostracyzm w stosunku do kobiet które miały wielu partnerów jest jak dla mnie podszyty hipokryzją, bo jakoś nie widziałem czegoś takiego na wykopie w stosunku do facetów.

Hipokryzja czy nie ale tu nie ma i raczej nie będzie symetrii. To wynika z różnicy ewolucyjnej w strategii doboru partnera.
Skuteczny ewolucyjnie samiec to taki co zapłodni jak najwięcej samic.
Skuteczna ewolucyjnie samica to taka, która pozwoli się zapłodnić najlepszemu samcowi.
Zatem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mokry_sen_polonisty:

to jest kwestia uprzedmiotowienia

A przypadkiem nie jest dokładnie odwrotnie?
Przecież to kwestia upodmiotowienia czy kobieta dldecydowała się skakać na lewo i prawo po bolcach, czy też jednak wybierała dłuższe związki bądź bycie singlem do czasu znalezienia kogoś odpowiedniego.
  • Odpowiedz