Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie to tylko utwierdza lud w przekonaniu, że nawet miliarder i głowa państwa to w dalszym ciągu zwykły człowiek i pokazuje, że nawet takim, w mniemaniu prostych ludzi, "pół-bogom" zdarzają się wpadki.


@laptop_marki_samsung: Spoko.

Szkopuł w tym, że Trump uznaje się za pół-boga, a nie za człowieka. Przecież niedawno stwierdził w ONZ, że jego administracja w ciągu mniej niż dwóch lat osiągnęła więcej niż prawie wszystkie administracje w historii
johny-kalesonny - > Jak dla mnie to tylko utwierdza lud w przekonaniu, że nawet milia...
Litości, drobna wpadka, nikt mu przecież nie namalował #!$%@? na czole markerem.

@laptop_marki_samsung: Jeszcze nie...


@erte: stawiam pryncypałki na to, że za gówniaka na zielonej szkółce chodził rano ze stadem kutangów na czele ... na czole ... w każdym razie chodził (σ ͜ʖσ)
@jaqqu7: ktokolwiek z papierem toaletowym przyklejonym do podeszwy wyglada absurdalnie

widzialem takiego co mu sie przykleil gdzies na wysokosci kosci ogonowej i poszedl z papierem zwisajacym niczym lisia kita na spotkanie. mialem zalozyc temat na wycopie?
@peoplearestrange: Biorąc pod uwagę, że przydarza się to akurat prezydentowi USA, który otoczony jest specami od wizerunki i doradcami, który ma stanowić twarz swojego kraju i sprawuje najwyższą funkcję decyzyjną, jak i reprezentacyjną - tak śmieszy mnie to bardziej.