Wpis z mikrobloga

W Szczecinie 1/3 rowerów miejskich jest aktualnie w naprawie. W Warszawie zgodnie z wyliczeniami operatora systemu w sezonie dziennie ginie 20 rowerów. Były przypadki "cudownego" odnalezienia takich rowerów w rzece czy na szczycie drzewa.

Niektórzy ludzie mają jakąś niewytłumaczalną potrzebę zniszczenia czegoś. Ręce ich świerzbią. Jak coś działa, przynosi radość, to trzeba to zniszczyć. Czasem "dla żartu", czasem tak z czystej złośliwości. Mnie to strasznie wkurza, kiedy ktoś niszczy dobro wspólne. Już w szkole mnie wkurzało, że siedzi taki dzban i obrywa paprotkę, bo musi zniszczyć, zesrałby się jakby jej nie zniszczył. Albo idzie seba ulicą i kopie w drzewka, bo sobie nie radzi z agresją. Takich ludzi powinno się wytykać palcem. Od małego powinno się to tępić, ale się tego nie robi. Gówniaki siedzą i skrobią, drapią, obrywają, wyłamują rzeczy w komunikacji miejskiej, w sklepach, w parkach. Tak z nudów. A #madki są obok i mają to w dupie.
#dzieci #veturilo #zalesie #truestory
S.....y - W Szczecinie 1/3 rowerów miejskich jest aktualnie w naprawie. W Warszawie z...

źródło: comment_e1kcnBXoSMNF2YLv3QINebEOWSwq7ehB.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Ostatnio zwróciłam uwagę mamie, ze jej syn rzuca w bezdomnego kotka kamieniami..
Tłumaczenie 20 minut i zaczęła myślec (dopiero).
Madki majom gry w telefonie, to dla nich najważniejsze...0
  • Odpowiedz
@Shanny: ostatnio widząc samotny rower we Wrocławiu odprowadziłem go na stację, dzwoniąc tym samym na infolinię bo nigdy nie korzystałem z tego. Jedyne co dostałem to zjebe od gościa że nie umiem przypiąć roweru do magnesu i łaskę że w ogóle ze mną rozmawia. Następnym razem będę miał #!$%@? na firmę, skoro ona na mnie też ma
  • Odpowiedz