Wpis z mikrobloga

@worldmaster: mam inne zdanie na ten temat.
@DonSalieri: kto to ten łysy? Ogólnie nie będę przeprowadzał tej operacji w Polsce, bo chyba jest to nie legalne tutaj i lekarze pewnie nie znają się na tym. Wybiorę jakiegoś specjalistę z zagranicy, który specjalizuje się w tego typu skomplikowanych operacjach. Powinienem się wyrobić w 100 tysiącach.
@DonSalieri: wymieniasz samych topowych lekarzy, którzy wydłużają nogi metodą wewnętrzną. Na makemetaller masz pamiętniki osób wydłużających nogi zewnętrznym aparatem Ilizarowa, którzy za całe przedsięwzięcie zapłacili mniej niż 20k dolarów.
@odpad_biologiczmy: to jest stara metoda z ZSRR z lat 50. I po tym będziesz miał przeorane nogi, w sensie brzydkie blizny. Dużo większy ból i ryzyko m.in zakażenia. U dr Guichet są największe szanse, bo rehabilitacja jest robiona na bieżąco w miarę wydłużania nóg, a z takim illizarazowem to leżysz w łóżku z 3 miechy.. Zwłaszcza w Twoim przypadku jakniemam chcesz wydłużyć minimum te 10 cm
@DonSalieri: wiem, co to za metoda. Blizny nie grają roli, bo skoro będzie mnie stać na taką operację, to stać mnie będzie również na usunięcie blizn. Ból podobno najgorszy jest przez pierwszy tydzień, a zakażeń nie ma, jeśli dba się o higienę tych drutów. Chętnie poszedłbym na Guicheta, ale raczej nie uśmiecha mi się wydawać tyle pieniędzy. I mi wystarczy 10cm. Minimum to 7cm. O więcej niż 10 raczej nie celuję,