Wpis z mikrobloga

@DywanTv: jezeli nie masz estro/prolaktyny/dht/progesteron grubo ponad norme to gdzie ty masz problemy hormonalne? nie sadze, ze masz 2x tescia ponad norme jako natural, zeby to bylo jakims problemem...
@Szimu Wiem, ale dht to pochodna testosteronu. I ja, jako że nie jestem w tym temacie dobrze wykształcony, założyłem, że więcej tego to więcej drugiego.
@DywanTv: swoja droga, jak mialem 16 lat to budzilem sie i cala poduszka we wlosach byla, teraz wale tescia (18yo) i w ogole mi wlosy nie wypadaja, wiec to idealny przyklad, ze testo ma sie nijak do wlosow
@DywanTv: problem w tym, ze w wieku 13 lat mi broda zaczela wyrastac, w wieku 15-16 lat mialem wlosy na klatce, brzuchu i plecach, teraz mam wrazenie, ze troche zgestniala ta broda (ale to moze mi sie tylko wydawac!)
@Szimu: na bank zgęstniała, po biciu teścia w tym wieku na 100% szybciej ci urosną włosy, tam gdzie i tak miałbyś je mieć (twarz, plecy, barki) i wypadną z głowy jeśli masz to w genach, popatrz na swojego starego, też bym bił ale nie chcę wyłysieć bo to się z celem mija
@DywanTv: ona mogłaby ci wypisać co najwyżej finasteryd na łysienie