Wpis z mikrobloga

Od kiedy trening kombinuje mi @IntruderXXL #strongaf to właściwie mam taki problem, że jestem w stanie progresować w każdym ćwiczeniu nie co tydzień, A CO TRENING, mam ogromne problemy w powstrzymaniem się od bicia wszelakich maksów i muszę ograniczać ego, a to ciężkie () Kto by się spodziewał newbie gains po 2.5 roku ćwiczeń nagle ¯\_(ツ)_/¯ a wydawało mi się, że trenuje dobrze i ciężko ( ͡ ͜ʖ ͡)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Od kiedy trening kombinuje mi @IntruderXXL #strongaf to właściwie mam taki...

źródło: comment_JaxIQhk1M28ynMY51XYFrsuUeyCh18rE.jpg

Pobierz
  • 87
@profaza: @DywanTv: @Szimu:

Właściwie robimy 3/5/1 z Jokerami i BBB (że na trening mam albo siad + mc via mc + siad albo wyciskanie leżac + stojac via stojac vs leżąc), co 3 tygodnie zmieniamy asysty i niezwykle skupiamy się na weak linkach, które szybko nadrabiane przekładają się na wynik w bojach, bardzo dobrze @IntruderXXL je wychwytuje i wie jak załatwić . O dziwo głównych bojów objętościowo robię o
@Kasahara: @profaza: @DywanTv: @Szimu: Jest tak jak pisałem wiele razy, 99,9% TYLKO MYŚLI ŻE UMIE TRENOWAĆ, i naprawdę uważam że większość osób ćwiczyć po prostu nie potrafi ba nawet ludzie robiący fajne wyniki, ale to już temat na inną dyskusję.

Zostało zmienione tak naprawdę WSZYSTKO. Całe podejście, cała filozofia treningowa, to jak wykonywać każde ćwiczenie, jak progresować, co MYŚLEĆ w trakcie serii. Trening się ciągle zmienia jest ciągła
@Bumelante: wyglądam z pewnością gorzej bo mam 93 kg, czyli 23 kg więcej od redukcji, ale ilość mięsa mam wrażenie, że dokładam jak na SAA, jednak jako natty trochę % fatu, predyspozycja do wysokiego estro i wyglądam jak napuchnięta bańka :). No ale z ciekawostek z 34 w bicepsie mam 40-41 cm gdzie akurat łapa zalana nie jest.
@johnmorra: zależenie od dnia, po prostu na czuja, czasem w nich biję