Wpis z mikrobloga

no właśnie nie powiedzcie jaki prawicowa partia oferuje socalizm, podwyższa podatki obiecuje ze uchodzcy nie przyjadą a wystarczy sprawdzić migracje.gov.pl ile ich jest


@DoktorWojna: a co mnie obhodza jacys Ukraincy.
Mnie ochodzi ich chora ideologia chrzescijasko-prawicowo-patriotyczna. Ciche przyzwolenie na marsze narodowcow. Faworyzowanie kosciola. Szemrane uklady z Rydzykiem. Niepopieranie lgbt. Niepopieranie innych mniejszosci. Szerzenie nienawisci. Podzialy.
To jest problem a nie jacys Ukraincy. Gdyby Pis poszedl w lewice I zaczal popierac tolerancje
  • Odpowiedz
@bayonetta112 jak mówiłem wystepuje konflikt "prawucowy" a "socalistyczny" socalizm pochodzi z komuny a komuna to usruj lewicowy. Serio wg ciebie pis "cicho przyzwala na marsze narodowców" no nie takiej smiesznej rzeczy to ja w zyciu nie słyszałem. Serio wg ciebie popierane lgbt jest ważne? Wg mnie sprawy fetyszowskie i pefrencji sekualnych powiny zostać w łózku a nie organizować marsze zakładac latekowe strone 50 dildosow na siebie i gadac ze są dyskryminowani ba
  • Odpowiedz
@DoktorWojna:
twierdzisz ze PIS jest prawicowy...glosisz prawicowe tresci na temat LGBT...mindfuck
A co do "dildosow" to zalecam ci spacer po lublinie. Rodziny, flagi, usmiechy…
A nie wasza skarlala prawacka nienawisc
Ide sie wykapac bo czuje sie zbrukana twoimi nienawistnymi opiniami. Dosyc wykopu na dzis, trzeba odpoczac od tego.

Wolam @artpop @lakukaracza_ - zobaczcie sobie wpis wyzej jak w Polsce "nie ma homofobii" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bayonetta112 o i tradycyjna manipulacja lewaków napiew powiedzą jedno a jak ktoś przyjdzie w dyskusje to obracają kota ogonem. Po pierwsze to ty twierdzisz ze pis jest prawicowy a gdy ci dowodze ze jest innaczej mówisz ze to ja głosiłem a tobie polecam przejśc się na marsz 11 listopada (i zobaczyc poprzednie reacjie np. U Atora) tam są normalni ludzie. Widze ze nie potrafisz przeciwstawisz się faktą to wołasz swoich kolegów aby
  • Odpowiedz