Wpis z mikrobloga

Taki jest wasz wygląd osoby z spod tagu #przegryw
Udajecie wielkie oświecone osobistości z pięknym charakterem oraz ponad przeciętną inteligencją, a jesteście zwykłymi debilami, wierzącymi jakimś trollom z usa, którzy wymyślają jakieś gówno teorie nt. jakichś chadów, inceli i innych redpillsów, które każda myśląca osoba, który nie przesiaduje 24h/7 w domu z wyjściem do żabki po chipsy i cole raz na dzień jest w stanie te dyrdymały obalić. Nie posiadacie pięknego charakteru. Jesteście zwykłymi nudziarzami. Jakaś laska 2 miesiące temu dla jaj wstawiła zdjęcie jak pokazuje fucka do monitora i pisze coś w stylu "patrzcie, zrobiłam pazurki dla mojego chada" a wy zamiast się pośmiać, to zaczęliście ją wyzywać od ulanych #!$%@? (sam nie wiem skąd to wytrzasnęliście, miała zwykłe palce i dłoń XD) i pokazaliście cringe w komentarzach. Albo jak patrzę na tag #tinder to wiem, z kim mam do czynienia. Żalicie się obcym kobietom i piszecie jak na mirko. Jeszcze brakuje, abyście pisali slangiem wykopowym i żartowali z leszke i papieża hehe 21:37
Kobiety chcą pewnych siebie mężczyzn, jak chcecie się żalić to tu na tagu, anonimowo. Laski lecą na charakter, laski lecą na wzrost, lecą na hajs, lecą na wygląd, lecą na wzrost #!$%@?, laski lecą na rodzaj wydawalanego przez was kału, ale #!$%@?, bez przesady. Robicie z kobiet jakieś twierdze XD
#stulejacontent
jacekprawniczek - Taki jest wasz wygląd osoby z spod tagu #przegryw
Udajecie wielkie...

źródło: comment_FH5ZH5zhBW0KI0aGoL0nAS0gS5EYeSzJ.jpg

Pobierz
  • 8