Wpis z mikrobloga

Co sie tu odjaniepawla! Pisząc o plusach na odwagę spodziewałem się może 10, a nie 1500 i miejsca w gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po 12 h w samolocie odpaliłem w końcu Internet i myślałem że to jakaś pomyłka. W każdym razie dzięki za plusy i mile słowa, od razu mi odważnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaraz przebrnę przez komentarze i poodpisuję. Jak będziecie
Rain_Dog - Co sie tu odjaniepawla! Pisząc o plusach na odwagę spodziewałem się może 1...

źródło: comment_gUJRPzRnsxdD2zOcJbV3XZNFBFMrQLFO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pablo397: nic takiego nie miało miejsca. Wypełnia się papierek na którym deklarujesz adres w Singapurze i długość pobytu. Nikt tego nie weryfikował, nie było żadnego pytania o pieniądze ani o cel pobytu ani o bilet powrotny. Bylo tylko pobranie odcisków obydwu kciuków, cala procedura na granicy trwała jakies 3 minuty.
  • Odpowiedz
@Rain_Dog Szacunek za odwagę, jak mam być szczery to sam o takim wyjeździe myślę. Jeśli jest to twój pierwszy tego typu wyjazd (w sensie taki bez większego planu, na spontanie) to jedyne co mogę doradzić to, żebyś za bardzo się nie hypował i w razie jakichś gorszych dni nie odpuszczał dalszego podróżowania. Pozdro
  • Odpowiedz
@Pankracy911: ciężko powiedzieć jaka kwota. Troche wydatków musiałem ponieść przed wyjazdem, jakies 1,5 k na bilet, 2 k na szczepienie i lekarstwa (malarone), ze 3 k wydałem na sprzęt (nowy plecak, śpiwór i różne inne drobiazgi), do tego ubezpieczenie, także trochę sie zebrało. Zakladam wydatki na poziomie ok 5k pln na miesiąc, ale dopiero w trakcie okaże sie ile wychodzi. Nie zamierzam jakoś szczególnie oszczędzać, po to oszczedzałem dotychczas żeby teraz
  • Odpowiedz
@Sigurdsdottir: mnie po prostu zabijała monotonia. A im dalej wyjeżdżasz, tym bardziej się od tej monotonii uwalniasz. A po powrocie się zobaczy, ale pewnie powrót do korpo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz