Wpis z mikrobloga

@Cruise: mówię w ogóle o wymaganiach. Uwierz mi, że są tacy faceci co szukają partnerek filtrując ich po statusie materialnym. Jedyna różnica jest taka, że się tym nie chwalą, bo w opinii wielu taki facet to jak żigolak. U kobiet takie zachowania nie sa za to niczym nadzwyczajnym od wieków szukały partnera który będzie w stanie spełnić ich oczekiwania uczuciowe, ale tez i materialne.
@Cruise: Masa jest takich facetów. Najbardziej to widać w showbiznesie. Młody przystojny wyrywa sobie majętną kobietę i żyje za jej hajs. Ale i poza takim światem są tacy faceci. Zazwyczaj jedyne co są w stanie zaoferować to swój wygląd. Kiedyś ich się nazywało utrzymankami i dla normalnego faceta kiedyś to było jak obelga. Niewiem jak jest teraz :)
@scotieb: Dla mnie laska może być bezdomna, bez pracy, po szkole średniej ( chyba że jakimś cudem mega ogarnięa po gimnazjum). Za to wymagam by była dobra, miła, wierna, kochana, kobieca, najlepiej by lubiła (power/heavy/folk/melodic/symphonic no lekki )metal byśmy razem chodzili na koncerty :D Góry, podróże ale w sposób nie hotel 5* i siedzimy na dupie tylko bardziej w drugą stronę kamper/namiot/czasem coś wynajętego. Fajnie by było jakby lubiła średniowiecze/fantasy. Żeby
@Niebadzlosiem: @cadet: znalezienie takiej dziewczyny, w dodatku wolnej graniczy z cudem. Taką dziewczynę to każdy kuc chciał :D powiem Wam, że niektóre cechy można u dziewczyny "wypracować" lub ją do czegoś zachęcić. Dwa lata temu w ogóle nie interesowałam się fantastyką, grami ani metalem, dopóki nie spotkałam faceta który mi to wszystko pokazał, zaczęłam z nim oglądać Harrego Pottera czy Władcę Pierścieni (bo nigdy nie widziałam) a także inne filmy
@scotieb: ja tu tylko przytocze swój wczorajszy wpis:

tl;dr: czy kobiety lecą na hajs, bo są tak przystosowane ewolucyjnie.

Pewne gatunki ptaków, próbują zachęcić samice do rozmnażania nie tylko poprzez barwy, śpiew, czy inne #!$%@? szajsu, ale np. zbierają robaki i zanoszą jej potomstwu. Po co? Nazwijmy to patentem na #betabankomat. Czyli karmią obce bachory, żeby pokazać, że umieją zdobywać pożywienie i zaimponować dupeczce.

W niektórych kulturach u ludzi, kiedy