Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

ważna informacja: powoli kończą się miejsca na piątkowy wykład SEO: how hard can it be… który poprowadzony zostanie przez Adriana, Łukasza i Pawła, specjalistów SEO z Neadoo Digital - agencji SEO/SEM z siedzibą w Londynie i Poznaniu. Na wykładzie omówione zostaną najważniejsze aspekty SEO dla stron internetowych o różnym profilu (wizytówka, blog, sklep). Będzie też dużo praktycznych porad i narzędzi, które każdy z Was będzie mógł wykorzystać w swojej codziennej pracy. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy.

----> zapisy tutaj


A po wykładach, w imieniu dziewczyn @Limonene oraz @alyaoo zapraszamy na wykopowy BEFORE PARTY! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Śledźcie koniecznie tag ----> #wy pod nim będziemy informować o kolejnych atrakcjach!

#wykopparty #poznan #wykop #seo #sem #wyklady #neadoo
Pobierz wykop - Wykopowicze,

ważna informacja: powoli kończą się miejsca na piątkowy wykła...
źródło: comment_46ayGD3JXGNexPm0qABeH6fJV8SkS0LD.jpg
  • 24
@wykop: Ja? Dwie rzeczy ale Hannahalla też pytała gdzie np będzie można torebkę schować aby nie nosić jej non stop przy sobie i nie musieć pilnować idąc chociażby do kibla. No kurde pomyślcie :D
Ja torebki nie mam, a swoje rzeczy jakoś upchnę w kurtce o ile zagwarantujecie, że nikt nic nie #!$%@? stamąd ;] Gwarantujecie?