Wpis z mikrobloga

Agenci chcieli byście pozbyć się jaRAszka i stolicy wszystkich słowian na terenie ogródków działkowych w Nysie ??? Jest to bardzo proste,wystarczy donieść do okupanta że oni tam mieszkają,a na ogródkach działkowych robić tego nie wolno!!!,dostaną karę i skończy sie pajacowanie,wystarczy ustalić adres stolicy :D
#jsm #jasnastronamocy #sanjaya
  • 90
@Hand_Solo
@kaktus1202 szczerze mówiąc to nie wiem czy ktoś go z tej działki usunie, bo pierwszy raz usłyszałem o Sanjayi dobre 10 lat temu, już wtedy tam mieszkał (przychodził na siłke rozdawać swoje warzywa z działki xd), a zatem już wcześniej jakieś lokalne władze musiały wiedzieć, że on tam zamieszkuje. Widocznie nikomu to nie przeszkadza.
Ale wtedy też nic złego tam nie robił, nawet początki JSM nie były jakieś szkodliwe, po prostu
@ajag: to, że w Nysie się nie przejmują to mnie nie dziwi, oni przecież łowią w internecie. I tu jest cały problem - nie możesz tego rozpatrywać w perspektywie lokalnej - sekty z zewnątrz zawsze wydają się miłe i nieszkodliwe. Tak ma ma być.
Dąbka z JSM wyrzucili, więc może jeść już okupacyjne zapiexy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaktus1202
@Hand_Solo wydaje mi się, że taka Uwaga itp. biorą te tematy, które zagwarantują dobrą oglądalność. Wydaje mi się że Sanjaya nie jest narazie brany na poważnie, bo sprawia wrażenie jakiegoś nieszkodliwego dziadka gadającego glupoty o płaskiej ziemii. Dla mnie nie ma wątpliwości że sprawa jest poważna, bo to doświadczony sekciarz, jestem pewny że w ciągu najbliższych 2-3 lat Jasna Strona Mocy będzie już liczyła sporą liczbę osób. Na pewno warto spróbować