Wpis z mikrobloga

@Jarmuzyd Ehhhhh, no dobra, skoro chcesz.

Lewacy są tolerancyjni, ale dyskryminują katolików, moherów, pisowców i narodowców. #!$%@? ich wrażliwość społeczna, ale są za fizyczną likwidacją nienarodzonych niepełnosprawnych. Są za równością wszystkich ludzi, ale nie tych nienarodzonych, których nie uważają za człowieka. Bardzo troszczą się o życie robaczków, żabek i futerkowych zwierzątek, ale popierają zabijanie nienarodzonych ludzi.

Mam wymieniać dalej?
@Grzolsat: Ale pieprzenie, gdyby Twoja córka miała ryzykować życie przy porodzie ciężko chorego dziecka z gwałtu, to bardzo możliwe, że sam byś w necie szukał jakiegoś "rozwiązania problemu".
Przeciwnikom aborcji łatwo skazywać innych na taki los, bo fanatyzm religijny wypiera ich ze zwykłej ludzkiej empatii i trudno im się wczuć w rolę ludzi stojących przed takim dylematem.
@Jarmuzyd Widziałem kilka razy takie sytuację gdzie lewacy naśmiewają się z patriotyzmu i polaków. Ty też pewnie widziałeś, ale udajesz że tak się nie dzieje i w ten sposób chcesz mi udowodnić że się nie znam.

Zresztą, chłopie, ja jestem neutralny. Dziś wrzucę coś na lewaków, jutro na prawaków. Jak przejrzysz moje wpisy to znajdziesz wpisy gdzie jadę po katolikach i ateistach.