Wpis z mikrobloga

310kg w ciągu FAIL, chciwy traci dwa razy... #strongaf

Było blisko zabrakło może ~5cm do lockouta, ale nie pykło. A dlaczego chciwy traci dwa razy? A bo najpierw zrobiłem 280kg które poszło naprawdę łatwo i pomyślałem sobie, JAZDA pójdzie 310kg! . Niestety pomyliłem się. Nie poszło.
A tak zaliczyłbym 300kg, lepiej "włączył" CUN, i może po dłuższej przerwie poszło by te 310kg.

Trudno i tak się cieszę bo mało brakowało do 310kg, jak na naturala z 2,5letnim stażem w ciągach jest git, a rok się jeszcze nie skończył :). Teraz wiem nad czym muszę pracować.

1. Na pewno pozycja startowa jest do ogarnięcia, przez tą sztangę oraz paski kompletnie nie potrafię się ustawić, "nie czuję" ruchu.
2. Siła/dynamika z ziemi jest naprawdę dobra
3. Lockout kuleje i sticky point jest zdecydowanie nad kolanem (co jest dobre, bo przyjemne się to poprawia :) )

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - 310kg w ciągu FAIL, chciwy traci dwa razy... #strongaf 

Było blisko ...
  • 13
To niestety prawda, przede wszystkim leniwy traci dwa razy. Kiedys rampa to bylo u mnie kilka smiesznych seryjek, z czego 2-3 smialo teraz zaliczylbym jako lekka rozgrzewka. Gdy przychodzilo do maxow to bawilem sie w dodawanie po 10 kg, zamiast zrobic w to miejsce nawet o trzy serie wiecej +2,5 kg. Przy wysokich zakresach faktycznie - jest zmeczenie, jest wysilek tlenowy. Ale bazujac na 2-3 repsach to z rampy mozna zrobic neverending
czyli te rackpulle co robiles to sie niezbyt przekladaja jednak


@vela: Przekładają się świetnie czyli, 2 tygodnie temu robiłem, i napisałem

dzisiaj 310kg w rack pullu ~15cm nad ziemią. Wynik w tym wariancie = wynikowi z ziemi u mnie, mniej więcej


I dokładnie dzisiaj prawie 310kg wciągnąłem, z czego przez nową sztangę i paski pozycje startową miałem zupełnie inną. Ale brakowało odrobinki i by weszło.

Do tego dochodzi kwestia gorszego/lepszego dnia,