Wpis z mikrobloga

AZS dzisiaj calkowicie bez konkurencji. Plama z pierwszych dwóch meczów raczej zmazana i teraz spokojnie grac swoje (czyli to co udawalo sie wiekszosc poprzedniego sezonu) a moze i nawet lepiej. Jak zwykle przed sezonem nikt nie stawia na AZS (poprzedni sezon mało co by nie byli w finale eliminując Zakse ((mieli w obu meczach kilka pilek meczowych)). Dzisiejszy mecz pokazywal tez co znaczy zagrywka w siatkówce i ze ten kto zagrywa ten wygrywa. Mimo to, wszystko okaze sie w PlayOffach i nie ma co nawet przewidywać gdyz obecna Plusliga ma top 6 na takim rownym i dobrym poziomie + niektore rodzynki. Zapowiada sie sezon XXI wieku poki co, gdyz nigdy liga nie byla tak mocna.
#siatkowka #plusliga
  • 6
@camper23: ja szczerze mówiąc czułem, ze AZS moze wygrac ale nie 3.0. Azs ma wiele plusów niz Skra (ostatnio Skra miala co chwile mecze, superpuchar) no i w Skrze gra sporo uczestników MŚ. W AZS Hadrava cale szczęście sie nie zakwalifikowal z rep. Czech, Slowacja z Luxem takze nie grala, Woicki z Zurkiem mogli odpoczywać , a Zniszczol jest niby za slaby na kadrę.
a szczerze mówiąc czułem, ze AZS moze wygrac ale nie 3.0. Azs ma wiele plusów niz Skra (ostatnio Skra miala co chwile mecze, superpuchar) no i w Skrze gra sporo uczestników MŚ. W AZS Hadrava cale szczęście sie nie zakwalifikowal z rep. Czech, Slowacja z Luxem takze nie grala, Woicki z Zurkiem mogli odpoczywać , a Zniszczol jest niby za slaby na kadrę.


@m-one: drużyna, która gra na tylu frontach i
@Nagor: nom powinni. Czekaja az Kubanczyk sie zaaklimatyzuje. To mocny punkt. Szczerze mówiąc dziwi mnie Teepan w wyjściowej szóstce, ale tu juz widac ze Wlazly potrzebuje troche wiecej odpoczynku niz miało to miejsce przez ostatnie 15lat (swoja droga Wlazly to fenomen grajac non stop mecz co mecz na najwyzszych obrotach,obojetnr czy klub czy kadra). Ludzie tez (szczególnie co ogladaja siatkówke tylko jak gra kadra albo Skra z Resovia) mysla ze Szalpuk