Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki i Mirabelki! :)

Dzisiaj bez żadnej okazji mamy dla Was kolejne #rozdajo!

10 kuponów na nasz kurs - Wzorce Projektowe w Javie. Dzięki nim otrzymacie dostęp do kursu zupełnie za darmo!

Szczęśliwców wylosujemy spośród osób plusujących ten wpis do najbliższego piątku - 02.11.2018, do godziny 19:00.

A skoro nie ma żadnej okazji, to chcielibyśmy też zareklamować nasze dwa najnowsze filmy:
Jaki język Programowania wybrać?
i
GitHub - Podstawy

Poza tym oczywiście zapraszamy do odwiedzania naszego bloga: www.devfoundry.pl
oraz kanału na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCHm941U1C6-ylBCvcpdCApA

Powodzenia! ʕʔ

#rozdajo #udemy #programowanie #programista #programista15k #kursyudemy #nauka #promocje #naukaprogramowania #java #software #devfoundry
  • 15
Wzorce Projektowe w Javie.

Czyli jak mądrze nazwać oczywiste rozwiązanie jakiegoś powszechnie występującego problemu, żeby potem móc się brandzlować jakim to jestem zajefajnym programisto. bo panie... Ja! Znam! Wzorce! Projektowe!

niechce.jpg :p
@Blue15: Hej, te dwa powyższe filmy to taki trochę eksperyment. Pozostałe dotyczą bezpośrednio Javy i wyjaśniają dość obszernie jakieś jedno zagadnienie i takich treści nie ma lub jest bardzo mało na polskim YouTube.
No i koniec losowania! Mirkorandom nie działa, więc przekleiłem plusujące osoby do Excela i losowałem ze stroną random.org podając zakres od 1 do 231.

A oto wylosowane osoby:
@Swiper
@Szawcio
@reprobi
@madangel
@CaptainCook
@haaryballs
@KonserwaTurystyczna
@januszxD
@IRusio
@OmeN44

Zaraz będę do Was pisał wiadomości wraz z kuponami. Jeśli ktoś nie ma odblokowanego PW, to bardzo proszę o odblokowanie : 3

Dzięki za wzięcie udziału w #rozdajo, a tym którym się nie
devfoundry - No i koniec losowania! Mirkorandom nie działa, więc przekleiłem plusując...

źródło: comment_kIaZxIKOITSqV7Z8PZBJJz6YuEztxs62.jpg

Pobierz