Wpis z mikrobloga

@galaxybear: Nie jarałem podczas zajęć, uważałem co na nich mówią i teraz mogę sobie jarać nie martwiąc się o własny byt a przy Twoim podejściu do tego tematu możesz mieć ciężko żeby mieć w przyszłości taki komfor
jak widzicie osobe z tatuazem to tez sie modlicie zeby wam #!$%@? nie spuscil bo kryminalist


@galaxybear: Tak, od razu ocena takiej osoby wypada gorzej. Pierwsze wrazenie jest wazne. Tatuaze robi glownie patola, dla ktorej to sposob pokazania, ze maja kase (bo co by nie mowic, jest to droga zabawa). Ludzie z kasa, nie maja potrzeby pokazywania, ze ja maja.
@galaxybear: Ja nie mam Ciebie za tzw Sebixa czy cos. Tylko polecam w godzinach lekcyjnych skupić się na nauce a po nauce... niech buch Cię niesie gdzie zechcesz. Ucząc się w domu faktycznie jaranie często mi pomagało się skupić ale w szkole już słabo z tym jest i mimo chęci jarałem dopiero po zajęciach. Oczywiście każdy jest panem swojego losu i każdy ma inny organizm, ja tylko podaje swoje wnioski oparte
@massbombing: ogolem tez taka prawda jest ze praktycznie mieszkajac 3 lata w uk, pale zielsko codziennie, i to w sumie nie sa takie male ilosci bo pale wiecej ziola niz szlugow, a jestem palaczem szlugow wiec co chwile trzeba jarac, i co mowie; zielsko juz tak na mnie nie dziala jak kiedys, teraz zamiast marzyc o zielonych trawach to bardziej sie skupie na tym co robie w szkole, a bedac na