Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Kojarzycie czasopismo "Machina"? Pamiętam, że wpadły mi w ręce 2-3 numery u kogoś i zachwyciłam się, ale cena nie była nigdy na kieszeń kilkulatki. I moje pytanie brzmi: czy jest gdzieś tak piękne miejsce w internecie w którym przeczytam to cudo?Widziałam, że teraz po 3 zł są do kupienia, ale nadal... 80-parę numerów nie jest na moją kieszeń. ()
#czytajzwykopem wierzę, że pomożecie, bo nie raz widziałam cudy w postaci źródeł do książek, które były cudownie sformatowane (a przy szukaniu znajdowało się jedynie 1-2 źródła, i to ebooków klejonych ze zdjęć lub słabych skanów).
#czasopisma #machina #ebook
Pobierz Twinkle - Kojarzycie czasopismo "Machina"? Pamiętam, że wpadły mi w ręce 2-3 numery u...
źródło: comment_2va3sB7fyoUgk6t24gXvNmYXNvh36k9d.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Conscribo: Nie gadaj, są wszystkie!?

@pawelJG: Whoa, ja jak ta gazeta kończyła działalność to gdzieś maksymalnie do gimnazjum szłam. A jak miałam 7 lat to właśnie wpadłam (u kogoś ze znajomych ojca bodajże) i zaintrygowały mnie tytuły na jednej z okładek. Wpadłam na dobre 1,5 h czytając te 3 numery od deski do deski. A że miałam takiego skilla jako dziecko, że w wieku 3 lat czytałam dosyć płynnie, w