Wpis z mikrobloga

Nie pamiętam tak ciężkiego treningu, właściwie to był bardziej trening umysłu, siły woli niż ciała :)

Poszło:
Dynamic Squats 6x3 210kg (145+65kg bands)
Deficit deadlift 5cm - 5x5 (1x5 200kg, 4x5 170kg)

Przeważnie gdy mam problem z treningiem jest to wina CUN. Dzisiaj natomiast było to spowodowane przetyranym posterior chain. Lower back "krzyczał" z bólu, do tego doszedł zmęczony brzuch + lekki katar i okazało się że każde powtórzenie było walką z bólem i próbą utrzymania za wszelką cenę napięcia w brzuchu, nie wspominając już o trudności z oddychaniem.

Bo wbrew temu co niektóre "jutubery" mówią, trening nie jest zawsze przyjemność i nawet ja jako osoba uwielbiająca ćwiczyć, mam dni takie jak dziś. Gdzie wszystkie znaki na niebie i ziemi krzyczą żeby nie ćwiczyć, a każda kolejna seria tylko utwierdza w przekonaniu że to jest fatalny dzień...
Jednak wiedziałem że gorączki nie mam, nic mnie "źle" nie boli, to trzeba cisnąć ile sił. I udało się zrobić główne ćwiczenia, na asysty już sił zabrakło.
Teraz satysfakcja ze zrobienia tego treningu jest ogromna, i kolejna cegiełka do wyników została dołożona. Warto było się męczyć :)

Deficit Deadlift - Miałem zamiar zrobić 5x5 200kg, ale po pierwszej serii stwierdziłem że nie ma szans zrobić 5x5 tym ciężarem dzisiaj, i wypaczenie techniki mogłoby być zbyt duże. Tym bardziej że to jest mój 3 raz w życiu kiedy robię ciąg z deficitu.

I muszę nową muzykę znaleźć, bo obecna mi się już trochę zbrzydła.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Nie pamiętam tak ciężkiego treningu, właściwie to był bardziej trening ...
  • 14
a to gdzie je kupujesz?


@dssport: Poszukaj na OLX, Allegro, można też napisać na sfd targowisko. I na pewno znajdziesz kogoś kto zrobi za ~3,5zł/kg albo i taniej. Plus tego jest taki że można sobie dostosować wymiary krążków, otworu itd
@IntruderXXL: być może już na ten temat pisałeś, ale zapytam i tak:
Próbowałeś lub masz zamiar spróbować wystartować w zawodach 'Strongman'?
Jesteś konkretnie zbudowany pod te dyscypliny. Podstawowym problemem tych chłopaków jest kasa, której potrzeba na zbudowanie masy i siły, a brakuje jej ze startów. Jeśli Ty to robisz tak czy inaczej i masz mega wyniki... dlaczego by nie spróbować?
Próbowałeś lub masz zamiar spróbować wystartować w zawodach 'Strongman'?


@maly_Janek: Wiesz co to nie dla mnie, bo tam czasami biegać trzeba ( ͡º ͜ʖ͡º) Wyników takich mega to nie mam, dopiero zaczynam przecież :) No może na jakieś "osiedlowe" zawody bym się załapał. Ale no nie jara mnie to, a ilość kontuzji, szansa na kontuzje także skutecznie odstrasza.
Jedno co mnie tylko ciekawi to wyciskanie belki,