Wpis z mikrobloga

@Aleis: na razie tylko wylewam ścieki do Motławy na Ołowiance, już czuje się jak w domu xD BTW, pierwsze spostrzeżenie po kilku godzinach budowy: układ drogowy to my mamy grubo przerośnięty, nie wiem jakim cudem robią się u nas korki przy tej skali siatki ulic. Może dlatego że to wszystko duże, ale źle zaplanowane?
@oruniak: Wrzucę save z paczką modów jak doprowadzę to do "obecnego" stanu miasta. Na pewno dam
  • Odpowiedz
@ThoughMass: @lanekrasz: naprawdę zdziwiłbym się, jakbym był pierwszy - szczególnie że to moje 3 podejście :D ale tym razem wygląda na to że trafiłem ze skalą mapy i przy wcześniejszych próbach nie było kanałów w grze. I tak będę musiał znaleźć/przygotować jakiś asset na kanał Radunii, bo tego kanałami które są w podstawowej wersji gry nie zrobię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwarqq: nie no ja Ci życzę w #!$%@? powodzenia xD jak skończysz to podeślij gołą wersję, ja próbowałem zrobić Zieloną Górę ale na checiach się skończyło, może znowu powrócę do tego projektu
  • Odpowiedz
@qwarqq czy układ ulic jest przerośnięty? 400tys+ zameldowanych, dodaj masę słoików, Ukraińców i całe Kaszuby co przyjeżdżają do pracy. To może i bańka ludzi regularnie się tu porusza.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: Mam na myśli że skrzyżowania są zajebiście wielkie, w porównaniu do innych miast. (co w sumie nie dziwi z tak tragiczną komunikacją miejską). Po to robię ten projekt też, by móc sobie bez konsekwencji testować idee pt "a zburzmy to i zbudujmy od początku" jeśli chodzi o układ drogowy.
  • Odpowiedz