Wpis z mikrobloga

umówilibyście się z 24letnią dziewicą?
miałam partnerów, ale nigdy nie uważałam żeby byłoby to coś poważnego i nie chciałam uprawiać z seksu "dla zasady" czy jakoś tak


w jakim wieku straciliście dziewictwo?

  • 12-14 6.5% (11)
  • 15-17 26.2% (44)
  • 18-20 31.0% (52)
  • 21-22 12.5% (21)
  • 22-24 7.7% (13)
  • 25+ 16.1% (27)

Oddanych głosów: 168

  • 32
@Naxster: akurat faceci się nieźle dziwią że jeszcze nie uprawiałam seksu. w prawdzie żadnego to nie odrzuciło, ale są niektórzy którzy nie chcieliby ''początkującej" i to jeszcze 24 latki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@thankyounext: Umówiłbym się ale tylko jeżeli byłaby fajna z charakteru. Dziewictwo czy jego brak to sprawa drugorzędna. Za to pójście do łóżka jest lepsze z kimś kto już jest po inicjacji.


@Mecha-Jaraxxus: jeżeli obie strony łączy większe uczucie to się nie przykłada uwagi na takie sprawy. W takim przypadku będzie dużo lepiej nawet jak jest niedoświadczona i leży jak kłoda od tej która by ci tańczyła makarene na bolcu ale
@mlodyteam: w sumie... pytanie powinno brzmieć "czy nadal umawialibyście się z dziewczyną, która jest dziewicą", bo żadna nie ma tego wypisanego na czole ( ͡º ͜ʖ͡º) więc, nawet po kilku fajnych randkach, byś zrezygnował?
tak z ciekawości zapytam, w czym był problem?


@FeyNiX: nie w czym był, a w czym by był problem. Seks jest u mnie na szczycie piramidy (taki już jestem) i "nauczanie" kogoś, dopasowywanie się i odkrywanie czy "ją to i tamto jara czy jednak nie" jest dla mnie stratą czasu. Powiedzmy Sobie wprost - nikt z nas na samym początku demonem seksu nie był, ani nie znał swoich potrzeb.

w sumie...
może ty, ja tam na takie rzeczy uwagi nie zwracam bo nie myśle tylko o ruchaniu. Poza tym jebniety jesteś


@FeyNiX: a czy ja ci wmawiam, że masz tak samo? Chyba logiczne, że piszę o sobie, a nie za ciebie inteligencie.

Tak, jestem jebnięty - a o co chodzi?


np. http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/10,88991,20687702,lubie-ostry-seks-a-partner-jest-wrazliwy-prof-lew-starowicz.html

Czasami dopasować się nie da.