Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko przypomnieć co konserwy pisały po zakazaniu marszu równości w Lublinie:

I bardzo #!$%@? dobrze

Oby więcej miast wzięło przykład

Bravo

no szkoda w ch*j

I słusznie

No i bardzo dobrze

Prawidłowo

dobra decyzja

Zajebiście


WY #!$%@? HIPOKRYCI !!! XDD

#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #heheszki #warszawa #marszniepodleglosci #rakcontent #bekazpodludzi #lgbt #prawo
saakaszi - Chciałem tylko przypomnieć co konserwy pisały po zakazaniu marszu równości...

źródło: comment_OuD3u7M9aBjdwjA9KhURAMg3EMzDeoXB.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@huherko19:

Głuptasku. Nie przedstawiałem tego jako kontrargumentu w dyskusji, a raczej anegdotkę laika, bo nigdzie nie ukrywam, że nie mam z biologią nic wspólnego, ani zawodowo, ani w inny sposób.
  • Odpowiedz
Czy pomijając kwestię etyki, a koncentrując się na czystej biologii, tego samego nie można napisać o zoofilii? Dlaczego zoofilia nie zanika na drodze doboru naturalnego? Czy tylko kwestie społeczne sprawiają, że nie uznajemy jej za "prawidłową opcję seksualności"? Wytłumacz mi to, proszę.


@PiPiPingu: Jak wkażesz mi badania które potwierdzają

dlaczego zoofilia nie zanika na drodze doboru naturalnego


Poza tym jeśli chcesz się dowiedzieć to polecam Ci poszukać w necie, mam robić
  • Odpowiedz


@PiPiPingu: Serio, nie wiem co ty próbujesz zrobić z tym "wysokim polskim" ani co osiągnąć. wystarczy przejrzeć Twoje konto, zeby zobaczyc że to nie jest twój język, a jeśli próbujesz zyskać na wiarygodności to to się robi zanim się merytorycznie zaszoruje o dno, a nie po fakcie :)
  • Odpowiedz
@kadnUxpRWWKmmJnkjLbPcs:

Serio, nie wiem co ty próbujesz zrobić z tym moim "wysokim polskim", ani co osiągnąć. Mam wrażenie, że na siłę się #!$%@?. Może dlatego, że hipotezy zawarte w przedstawionych przez ciebie badaniach nie są ani tak silne, ani tak jednoznaczne, jakbyś sobie tego życzył. To tylko moje domysły, na które nie mam oczywiście dowodów. W każdym razie, pochlebiasz sobie uważając, że zmieniam styl pisania ze względu na ciebie.

Jak wkażesz
  • Odpowiedz
Smuteczek bo pewnie nikt się tematu nie podjął. Brak/obecność badań, nie wpływa jednak na stan faktyczny, prawda?


@PiPiPingu: A już przeszukałeś net? Po z tego co napisałeś , to nie. I Nie nie wpływa. Możesz sobie kreować w swojej głowie taką rzeczywistość jaka Ci odpowiada

Może dlatego, że hipotezy zawarte w przedstawionych przez ciebie badaniach nie są ani tak silne, ani tak jednoznaczne, jakbyś sobie tego życzył.


Na czym polega Siła
  • Odpowiedz
następny #!$%@? pomysł dający nieodpowiedzialnym debilom wolne od odpowiedzialności. Tfu gardze


@kadnUxpRWWKmmJnkjLbPcs:

Strasznie brzydkie powtórzenie: "nieodpowiedzialnym - odpowiedzialności". Ja sobie lubię rzucić mięchem jak trzeba, ale to chyba nie jest cytat ze mnie. Poza tym fatalna interpunkcja i brak "ę" na końcu.
  • Odpowiedz
@saakaszi: konserwy też wygodnie zapominają o corocznym łamaniu zakazu używania materiałów pirotechnicznych, podpaleniu wozu TVNu w 2011, dwa lata później tęczy, czy kilkukrotnych próbach wszczęcia postępowania wobec uczestników, ale jakoś dziwnie prokuratura umarzała śledztwa.
No i oczywiście rodziny z dziećmi niosą banery z "Białą siła" i krzyżem celtyckim. xD
  • Odpowiedz