Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko przypomnieć co konserwy pisały po zakazaniu marszu równości w Lublinie:

I bardzo #!$%@? dobrze

Oby więcej miast wzięło przykład

Bravo

no szkoda w ch*j

I słusznie

No i bardzo dobrze

Prawidłowo

dobra decyzja

Zajebiście


WY #!$%@? HIPOKRYCI !!! XDD

#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #heheszki #warszawa #marszniepodleglosci #rakcontent #bekazpodludzi #lgbt #prawo
Pobierz
źródło: comment_OuD3u7M9aBjdwjA9KhURAMg3EMzDeoXB.jpg
  • 95
Na pewno nie jest to cecha ewolucyjnie pożądana, niemniej nie ogranicza możliwości prokreacji w tak znacznym stopniu jak homoseksualizm.


@PiPiPingu: Generalnie jest wiele prac potwierdzających fakt, ze występowanie homoseksualizmu w takich a nie innych proporcjach u różnych gatunków jest konsekwencją doboru naturalnego

A Genetic Study of Male Sexual Orientation
J. Michael Bailey, PhD; Richard C. Pillard, MD
Arch Gen Psychiatry. 1991
Bardzo zabawne, gdy zielonka wrzuca super artykuły po angielsku, które nijak mają się do stawianych tez licząc chyba, że nikt ich po prostu nie przeczyta.


@PiPiPingu:

A test of genetic models for the evolutionary maintenance of same-sex sexual behaviour.


Nie no nijak się mają do tematu. Ani trochę. XD Badanie dotyczące utrzymywania się zachowań homoseksualnych w procesie ewolucji XD

Serio kolego, polecam się uczyć angielskiego przydaje się w życiu.
To podstawówka, której próbujesz zaprzeczać


@PiPiPingu: nie zaprzeczam treści która jest na wikipedii, tylko uważam, zę twoje myślenie polega na naginaniu faktów do granic możliwości i robieniu #!$%@? z logiki w ramach "chłopskiego rozumu"

Żartem jest, że angielska wiki wymienia funkcję, o której piszę, podobnie jak żartem jest, że twierdzisz, jakoby polska wiki myliła się w tak podstawowej kwestii.


@PiPiPingu: Nigdzie nie napisałem, że się myli. Napisałem tylko, że polska
PS. zechciej mi proszę wytłumaczyć jakież to ewolucyjne korzyści czerpie nasz gatunek w związku z istnieniem homoseksualizmu.


@PiPiPingu: Odsyłam do pracy, nie zamierzam kopiować tu 40 stron A4 i jeszcze może Ci tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hoskins, Jessica L., Michael G. Ritchie, and Nathan W. Bailey. "A test of genetic models for the evolutionary maintenance of same-sex sexual behaviour." Proceedings of the Royal Society of London