Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko przypomnieć co konserwy pisały po zakazaniu marszu równości w Lublinie:

I bardzo #!$%@? dobrze

Oby więcej miast wzięło przykład

Bravo

no szkoda w ch*j

I słusznie

No i bardzo dobrze

Prawidłowo

dobra decyzja

Zajebiście


WY #!$%@? HIPOKRYCI !!! XDD

#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #heheszki #warszawa #marszniepodleglosci #rakcontent #bekazpodludzi #lgbt #prawo
Pobierz
źródło: comment_OuD3u7M9aBjdwjA9KhURAMg3EMzDeoXB.jpg
  • 95
@PiPiPingu: BTW - Tu masz prace, które tłumaczą to pod kątem genetycznym:

Långström, Niklas i in. "Genetic and Environmental Effects on Same-sex Sexual Behaviour: A Population Study of Twins in Sweden"

Genetic and environmental influences on sexual orientation and its correlates in an Australian twin sample.
Bailey, J. Michael; Dunne, Michael P.; Martin, Nicholas G.
Journal of Personality and Social Psychology

Przy okazji - bodaj od lat 60 ubiegłego wieku wskazuje
Zależy jakie informacje. Jeśli o twojej mamie to na roksa.pl xD


@PiPiPingu: Zaprezentowałeś swój poziom prowadzenia dyskusji wcześniej. Nie musisz udowadniać, że umiesz zejść niżej, bo to można było łatwo wywnioskować. Żegnam.

Nawet próby pucowania języka i używania czegoś co na uczelni nazywają "wysokim polskim" ("zechciej, jakiż, czyż") nie sprawi, że poziom dyskusji się podniesie kiedy wychodzi Ci słoma z butów :)

wcześniej już udowodniłeś że merytorycznie reprezentujesz dno, poprzez poprawienie
@Brzoza_aimiejej96:

Można, jednak utrzymywanie się homoseksualizmu na relatywnie stałym poziomie (1~5% społeczeństwa) oraz wpływ specyficznych układów genowych na rozwój takowej orientacji seksualnej sugerują co innego.


A czy odrzucając na chwilę moralność ( nie porównuję broń Boże jednego z drugim,skupmy się na biologii) tego samego nie można napisać o pedofilii czy nie wiem, daltonizmie?

@Brzoza_aimiejej96:
@kadnUxpRWWKmmJnkjLbPcs:

Oj, przepraszam, głupi żart. Kto mieczem wojuje...

A co do dyskusji. Być może faktycznie brakuje mi wiedzy biologicznej, gdyż w żaden sposób nie jestem z tą dziedziną życia związany. Natomiast jakiś czas temu prowadziłem tą dyskusję z lekarzem i ku memu zaskoczeniu zgodził się z mą logiką.
Natomiast jakiś czas temu prowadziłem tą dyskusję z lekarzem i ku memu zaskoczeniu zgodził się z mą logiką.


@PiPiPingu:

1) lekarz vs consensus naukowców
2) to jest argument anegdotyczny
3) nie ma żadnego fizycznego potwierdzenia że takie coś miało miejsce

No wybacz, ale jak kogoś taki argument przekona, to ja nie mam o czym z taką osobą rozmawiać.

w biologii masz wiele zjawisk które w starciu z taką prostą logiką wydają
@saakaszi: Czy ty się dobrze czujesz, porównanie marszu za naród i ojczyznę, za którą przelewano krew, do marszu za swoją niedefaultową seksualność?


Z całą neutralnością jaką mogę darzyć homo, nie zasługują na nic więcej jak na tolerancję. Protip: katolików też "ledwo" toleruję, ale toleruję.
@saakaszi: to #!$%@? takie dziwne, że oponenci są za blokadą waszego marszu, a przeciwni delegalizacji ich?? Przecież jak rywalizujecie, to proste że będą się cieszyć kiedy zablokują wasz marsz xD liczyłeś, że co? Że powinni wyrazić solidarność że środowiskami gejowskimi po blokadzie marszu w Lublinie, a teraz wy stanelibyscie w ich obronie? XD #shitwykopsays
@kadnUxpRWWKmmJnkjLbPcs:

Dlaczego, skoro z punktu biologii homoseksualizm twoim nie ma sensu, to wśród tylu gatunków (w tym ludzi) występuje od wielu tysięcy lat na podobym poziomie (1-5% u ludzi)? Przecież jeśli miałbyś racje, to powinien zaniknąc na drodze doboru natrualnego


@kadnUxpRWWKmmJnkjLbPcs:

Czy pomijając kwestię etyki, a koncentrując się na czystej biologii, tego samego nie można napisać o zoofilii? Dlaczego zoofilia nie zanika na drodze doboru naturalnego? Czy tylko kwestie społeczne