Wpis z mikrobloga

Jakie warunki musi spełnić kobieta która ma dziecko aby nie być nazwana puszczalską szmatą/p0lką witaminką/rozepchanym workiem na spermę?
Musi być wdową czy pod szczególnymi warunkami typu rozwód gdy miała 45 lvl, pensja 30k, minimum dwie własne firmy?
Czy też jak urodzi dziecko to już w tym momencie, do końca życia ma nosić brzemię „kur*a co dała dupy chadowi”?

#pytanie #redpill #niebieskiepaski #rozowepaski #madki
  • 177
  • Odpowiedz
@Hannahalla: zresztą jedyny dopuszczalny wariant samotnej matki z dzieckiem wyraża się w kobiecie ubranej na czarno na znak żałoby, która unika większego towarzystwa i nie wypowiada się publicznie, chyba że w sprawach jej dzieci. Żyje tak żeby świat jej nie widział. #bojowkaszariatu.

Każda inna jest zepsuta. Gdyż nawet jeśli będzie to rozwód z winy zdrady byłego męża to również jest wina kobiety bo dobrze wiedziała z kim idzie do łóżka,
  • Odpowiedz
@Hannahalla wydaje mi się, że głównie tutaj chodzi o to jak same kobiety do tego podchodzą. Jeśli kobieta pisze na np Tinderze "nie interesują mnie jednorazowe przygody, oczekuje odpowiedzialnego mężczyzny który zaakceptuje moja dzesike" to zakładam, że trafia do worka z p0lkami, bo sama swoją przygodę zaakceptowała a nagle ma z tym problem. Z drugiej strony, opis "mam córkę z poprzedniego małżeństwa" nie jest nastawiony na prowokację i oznajmia po prostu fakt
  • Odpowiedz
@Hannahalla: nie ma to jest indywidualna odpowiedź. Są ludzie którzy są w stanie wiele zaakceptować, a od wielu lat wiem jedno, że najlepsze co człowiek może dać, nie tylko swojemu dziecku, to miłość do ich matki.
  • Odpowiedz
@temekx: Nie warto z Tobą dyskutować, bo już mi przypisałeś łatkę i będziesz jej używał czegokolwiek nie napiszę ¯\_(ツ)_/¯

Nigdy nie miałem zamiaru białorycerzować, po prostu mnie boli to co robi większość osób spod tego tagu, gloryfikowanie własnego #!$%@?.

Poza tym próbujesz obalić mój argument sytuacją kompletnie oderwaną od tego co mówiłem, odnoszącą się do innej sytuacji.

Popatrz jak to wygląda:

Ja: Wykopki na Tinderze narzekają że użytkowniczki apki patrzą na
  • Odpowiedz
@Hannahalla nie rozmawiaj z dziecmi na takie tematy, wiekszosc ludzi tutaj nawet nie trzymało kobiety za cycka, a Ty sie ich pytasz o trudne życiowe sprawy. Wykopki nienawidza kobiet, bo nie mogą ich mieć.
  • Odpowiedz
Musiałaby rozwód być z powodów typu: mąż zdradził, bił ją, zgwałcił czy coś w ten deseń, w sensie gość faktycznie był #!$%@? ostro i dlatego nastąpił koniec małżeństwa/owdowiała, a nie że babie się znudziło. Dziecko niczemu nie jest winne, ale wiadomo że nie uznałbym jako swojego, bo dziecko to nie samochód że ktoś mi to da i jest moje. Traktowałbym je jako kolegę co najwyżej, no i oczywiście musiałbym zrobić swoje, żeby
  • Odpowiedz
@Hannahalla: droga Hanno, komentarze wykopków, do których się odnosisz, pochodzą z tej grupy naszego zacnego, choć zdemoralizowanego bractwa, która została odrzucona nawet przez prostytutki, przeto nie należy się zbytnio ich zdaniem przejmować.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: nie wiem, ale chyba część ludzi ma zaćmienie umysłu i nie potrafi przyjąć do wiadomości, że są mężczyźni, którzy NIE CHCĄ wchodzić w taką relację, nie chcą łożyć i wychowywać cudze geny czyt. dziecko. Po prostu nie chcą i tyle. Zdrowa postawa, całkowicie zrozumiała i nie rozumiem piętnowania jej, zwłaszcza w tych #!$%@? czasach. Nikt mnie czy innego mężczyzny nie zmusi, nie "przekona" #!$%@? technikami zawstydzania, abym zmienił zdanie i
  • Odpowiedz
Białorycerstwo się zleciało bronić samotnych madek a hejtować przegrywów xD
Mi się za to wydaje że od niepamiętnych czasów samotne matki były wytykane palcami. Takie życie. Na wypoku ta niechęć bierze się z siedzenia na tinderze i innym badoo gdzie dziewczyn zapłodnionych przez chada/sebka jest masa.

@Hannahalla

Jakie warunki musi spełnić kobieta która ma dziecko aby nie być nazwana puszczalską szmatą/p0lką witaminką/rozepchanym workiem na spermę?


Musi nie być po prostu puszczalską szmatą/p0lką
  • Odpowiedz