Wpis z mikrobloga

Jakie warunki musi spełnić kobieta która ma dziecko aby nie być nazwana puszczalską szmatą/p0lką witaminką/rozepchanym workiem na spermę?
Musi być wdową czy pod szczególnymi warunkami typu rozwód gdy miała 45 lvl, pensja 30k, minimum dwie własne firmy?
Czy też jak urodzi dziecko to już w tym momencie, do końca życia ma nosić brzemię „kur*a co dała dupy chadowi”?

#pytanie #redpill #niebieskiepaski #rozowepaski #madki
  • 177
@tallman: Mlode laski są zaślepione chadem ktory sie im trafił i nie widzą ze to zwykły prostak. Pozniej jak zostawi je z dzieckiem to jest płacz "on wczesniej taki nie był". Był tylko ty tego nie widziałas


@Hannahalla: właśnie dlatego nie powinnaś zadawać tego typu pytań na stronie, na której dostaniesz odpowiedzi tego pokroju. Tutaj zawsze wszystko jest czarne i białe, nic nie jest szare. Ludzie się nie zmieniają, przez
@Hannahalla: „Bruno Albouze, mojego guru kulinarnego”

Ciekawy jestem na ile wybranie sobie takiego guru wynika z faktycznych umiejętności, a na ile z tego, ze jest przystojnym, umięśnionym, barczystym, charyzmatycznym, sławnym chadem z niskim glosem i olsniewajacym usmiechem? XDD
Czy ktoś z @moderacja wyjaśni mi dlaczego mój komentarz został usunięty? :) Przecież był skrajnie neutralny. Całkowicie nie rozumiem, bo równie dobrze mógłbym napisać "cześć" i by poleciał. Proszę mi o wskazanie choćby słowa, które naruszyło regulamin, skoro żadne nie naruszyło nawet dobrego smaku. Raczej się wypowiadam kulturalnie i jestem teraz zażenowany, bo troszkę się rozpisałem i poświęciłem na to czas. Nikogo nie obraziłem, w zasadzie stanąłem w obronie samotnych kobiet i
@Baitka: to daj mi inne anglojęzyczne kanały które równie dobrze przedstawiają wykonanie francuskich deserów - nie domowych, tylko takich gourmet. Scran line robi typowo hamerykańskie twory dobre na insta ale nie do jedzenia. Strona Great British Chefs też jest spoko (składniki co do grama) ale nie pokazują wykonania krok po kroku. Polskich kanałów kulinarnych nie komentuję bo to jest jedno wielkie iks de.

W swoim życiu zawsze wybieram na partnerów facetów
@temekx: No tak, zapomniałem o "białorycerzach" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

No na przykład większość wypokowego "loszki to #!$%@?" jest na podstawie apek "randkowych" i sorry, ale narzekanie że ktoś patrzy na wygląd na Tinderze jest tak samo mądre jak narzekanie na zbyt dużą ilość zwierząt podczas spaceru po zoo.
Jak gardzisz pewnym archetypem zachowań i szukasz kogoś kto się tak nie zachowuje to nie siedzisz na Tinderach.
@Hannahalla: jeżeli chcesz znać takie redpilowe zdefiniowanie: musi mieć legitny powód. A bardzo rzadko tak jest. Albo ona jest lewa albo facet był lewy albo oboje. No ale to nie powinna spać z facetem, który ją zostawi. Ludzie popełniają błędy, no ale trudno, za błędy się płaci. Szkoda tylko bardzo takiego dziecka, że się wychowa w niepełnej rodzinie (wbrew pozorom to jest bardzo szkodliwa sytuacja dla dziecka wychowywać się bez ojca).
@Hannahalla Nie wiem do czego konkretnie pijesz ale jeśli kobieta co kończy naście lat i ma roczne dziecko to zadaj sobie pytanie co jest bardziej prawdopodobne :
Nie wyszło jej z mężczyzną czy może poszła w taniec i ktoś ją zalał bo jej IQ jest na poziomie popielniczki.

Dlaczego tak uważam że taka osoba jest poptostu debilem ?
W dobie internetu, świadomości seksualnej, prezerwatywy oraz innych możliwości antykoncepcji karyny dają się zalewać
@Hannahalla ale wiesz że Mirko to bardzo mało reprezentatywna grupa? Ogólnie poglądy większości mirków w sprawach etycznych, religijnych, ekonomicznych i jakichkolwiek to wynik wzajemnego nakręcania się i frustracji. Ci ludzie nie wiedzą że kobiety to normalni ludzie, większość księży jest całkiem przyjemna, a Korwin nie dostał Nobla z ekonomii.
Pozdrawiam i polecam odstawić Mirko, normalni ludzie tak nie myślą.