Wpis z mikrobloga

25 lvl. Jeszcze pół roku i wchodzę do prawie swojego pierwszego mieszkania. Dobrze że nie posłuchałem wykopków i załadowałem się w kredyt 180k aktualnie z mini ratka 1200zl + rozwalnie swoich oszczędności. Podoba mi się urządzanie mieszkania pod siebie., planowania wszystkiego. Mam nadzieję że 60m2 mi wystarczy.

#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #nieruchomosci #kredythipoteczny #inflacja #finanse
mat0707 - 25 lvl. Jeszcze pół roku i wchodzę do prawie swojego pierwszego mieszkania....

źródło: temp_file.png1145844409014993313

Pobierz
  • 87
via Android
  • 0
@tekserew
nie wkurzaja cie promienie slonca padajace na telewizor?

No za super to nie jest. ale roleta w dół i po problemie. Ogólnie oglądanie filmów czy coś powinno być w ciemnym pomieszczeniu. Tym badziej na oledzie
via Android
  • 1
@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod

i ile bedziesz splacal ten kredyt?


Dobre pytanie. Wszystko zależy od mojego wyboru. Podejrzewam że bardziej będzie mnie kusiło kupno za kilka lat jakiegoś auta wartości 130k+ niż nadpłata kredytu. 1200zl rata na obecną chwilę to już są śmieszne pieniądze a co dopiero za kilka lat. To mnie zniechęca do szybszej spłaty. Wynajem mieszkania w tym bloku w którym mieszkam również 60m2 w gorszym standardzie. 1800zl+ Czynsz
via Android
  • 1
@herbatananoc
ładne, fajny balkon (serio! barierki potrafią być szkaradne), zieleń za oknem aż bije spokojem, a do tego tanio jak barszcz. Gratki, niech się dobrze mieszka.

Dzięki, zobaczymy jak się będzie mieszkało. Na razie całe życie w domu na wsi
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.