Wpis z mikrobloga

Jakie warunki musi spełnić kobieta która ma dziecko aby nie być nazwana puszczalską szmatą/p0lką witaminką/rozepchanym workiem na spermę?
Musi być wdową czy pod szczególnymi warunkami typu rozwód gdy miała 45 lvl, pensja 30k, minimum dwie własne firmy?
Czy też jak urodzi dziecko to już w tym momencie, do końca życia ma nosić brzemię „kur*a co dała dupy chadowi”?

#pytanie #redpill #niebieskiepaski #rozowepaski #madki
  • 177
  • Odpowiedz
to są jakieś skrajne przypadki które potrafię zrozumieć, ale 99% zdrowych psychicznie ludzi nie zmienia swojego zachowania o 180 stopni.


@Rewolucjonista_przegrywu: No, to chyba mało wiesz o życiu / jesteś jeszcze młody. Ludzie może nie zmieniają swojego zachowania z dnia na dzień o 180 stopni, ale z upływem czasu - wszystko może się zmienić. Życie potrafi każdego z nas ciężko doświadczyć, a nie trzeba wiele, aby wydorośleć / zmienić poglądy. Dla
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Jak szukasz odpowiedzi na to pytanie na portalu ze śmiesznymi obrazkami, to szczerze zazdroszczę wiary w ludzi i niepoprawnego optymizmu :)
Ja aktualnie spotykam się z taką kobietą i mi to nie przeszkadza, mimo, że nie zarabia 30k i nie ma własnej firmy. A no i wdową też nie jest. Pozdr
  • Odpowiedz
Jest jeszcze problem w skali makro, że akceptując jako społeczeństwo i jako faceci biorąc za partnerki samotne matki, akceptujemy to jako legitny styl życia - co jest nie tylko bardzo szkodliwe dla dzieci, ale i promuje nieodpowiedzialny seks u kobiet.


@JimNH777: trochę mnie przeraża twój wpis. Pełna rodzina (nawet z odzysku) gorsza niż samotna matka? Szkodliwa dla dzieci? Nieodpowiedzialny seks u kobiet, ale już u mężczyzn nie? Takie trochę dziwne poglądy
  • Odpowiedz
Jakie warunki musi spełnić kobieta która ma dziecko aby nie być nazwana puszczalską szmatą/p0lką witaminką/rozepchanym workiem na spermę?


@Hannahalla: w myśl przysłowia - co z oczu, to z serca - dziecko zawsze będzie przypominało, że był inny... A to boli.
A historycznie, to istniały/istnieją kultury, w których kobieta bez dziecka nie miała/ma szans na zamążpójście. Może w ramach multikulti i do nas to zawita?
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: umiesz czytać ze zrozumieniem? Pełna rodzina jest lepsza, dlatego powinna robić dzieci dopiero ślubie z odpowiedzialnym facetem, jak zaciąży z nieodpowiedzialnym to oddać do adopcji. I mówiąc o nieodpowiedzialnym seksie u kobiet nie mówię, że faceci sobie mogą dzieci robić bez konsekwencji - ale to kobiety decydują o ciąży, a nie facet.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hannahalla: wystarczy, że będzie samowystarczalna (bycie na zasiłku się nie liczy), a partnera będzie potrzebowała jedynie jako ojca dla dziecka i bratnią duszę dla siebie. A nie - zaskoczona, łooo, wiecie ile dzieckło kłosztuje łooo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hannahalla:

nikt nie chce bo mam w #!$%@? paskudny ryjec więc o bycie samotną madką się nie martwię


Ale wiesz, że w ciążę zachodzi się nie od wkładania w ryjec? ;)

U niektórych ryjec nie przeszkadza w byciu uroczą i sexy
  • Odpowiedz
@Hannahalla: może nawet mieć 15k pensji i drugie tyle alimentów - jej dziecko, jej problem i nie interesuje mnie czy była rozepchanym workiem, witaminką czy jak tam. Samotna matka nigdy nie będzie dla mnie materiałem na partnerkę i z niedowierzaniem przyglądam się facetom którzy brną w takie związki.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: No to może ja się wypowiem. Lvl 26, syn lvl 2, zostawiłam jego ojca gdy byłam w ciąży po dwóch latach "związku". Koniec ciąży i pierwszy rok młodego to była depresja powodowana przekonaniem, że mentalność wykopu to mentalność świata, a ja nie znalazłam fajnego faceta przed dzieckiem, to tym bardziej gdy takie mam. No a potem zdałam sobie sprawę z tego, że jeśli myślę o sobie jak o przegrywie to
  • Odpowiedz