Wpis z mikrobloga

Jakie warunki musi spełnić kobieta która ma dziecko aby nie być nazwana puszczalską szmatą/p0lką witaminką/rozepchanym workiem na spermę?
Musi być wdową czy pod szczególnymi warunkami typu rozwód gdy miała 45 lvl, pensja 30k, minimum dwie własne firmy?
Czy też jak urodzi dziecko to już w tym momencie, do końca życia ma nosić brzemię „kur*a co dała dupy chadowi”?

#pytanie #redpill #niebieskiepaski #rozowepaski #madki
  • 177
  • Odpowiedz
@Tyrande: Być może to miała autorka na myśli. Nie śledzę wszystkiego więc nie wiem.

Samotna matka nie jest obecnie jakimś niezwykłym zjawiskiem. Pewnie każdy zna taką osobę w swoim otoczeniu.
  • Odpowiedz
@Hannahalla:

Jakie warunki musi spełnić kobieta która ma dziecko aby nie być nazwana puszczalską szmatą/p0lką witaminką/rozepchanym workiem na spermę?


Bardzo proste. Po prostu nie może być puszczalską szmatą/p0lką witaminką/rozepchanym workiem na spermę. Tylko tyle i aż tyle. Przegrywy przeginają w jedną stronę, a Ty w drugą. Ja doskonale rozumiem, że partner może się praktycznie z dnia na dzień zmienić, bo sam tego doświadczyłem. Jestem także za tym, by kogoś takiego zostawić,
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Daleki jestem od wyzywania samotnych kobiet z dzieckiem od suk czy puszczalskich. Wole raczej określenie naiwna idiotka. Ze swoich doświadczeń z koleżankami, które zaciążyły i zostały same. Wiem że ich cechą wspólna jest ignorancja i zarozumiałość. Miałem okazje przebywać z ich partnerami. I piec minut rozmowy wystarczyło abym wiedział że nie powierzyłbym typowi opieki nad swoim chomikiem. No ale jak sugeruje koleżance że jej wybranek mi się nie podoba, bo
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Zwykle samotne matki dają dupy jakimś sebixom, a potem zdziwione, że są samotne xD
Najgorsze, że wszyscy się na nie składamy w podatkach. Ja muszę ciężko pracować na swoje utrzymanie, uczyć się itp, a ona dostaje kasę za ruchanie. To jest dla mnie po prostu smutne.

Ja ogólnie jestem bardzo empatyczny i w ogóle, ale do samotnych matek to mam taką niechęć, że jak zbierają w kościele na samotne matki
  • Odpowiedz
Jakie warunki musi spełnić kobieta która ma dziecko aby nie być nazwana puszczalską szmatą/p0lką witaminką/rozepchanym workiem na spermę?

Musi być wdową czy pod szczególnymi warunkami typu rozwód gdy miała 45 lvl, pensja 30k, minimum dwie własne firmy?

Czy też jak urodzi dziecko to już w tym momencie, do końca życia ma nosić brzemię „kur*a co dała dupy chadowi”?


@Hannahalla: W Polsce ludzie są bezlitośni, i kobiety oceniają z góry facetów i
  • Odpowiedz
@katarzynkaN:
To raczej powinnaś zastanowić nad sobą, jeżeli Twój były zmienił się i oszalał po dłuższym związku z Tobą. Może to Ty go do tego doprowadziłaś?? hehe
nie no joke
Ogólnie to tutaj jest straszny rak na tym wyykopie. Jeżeli chodzi o samotne matki to wszystko chodzi o to jaka jest historia tej kobiety i jaki ma ogólnie charakter - co może zaoferować. Duża część samotnych matek pracuje, co od razu
  • Odpowiedz
na tym portalu jest nadreprezentacja głupków


@kyloe: wiele lat tak myślałem, ale ostatnio zaczynam się zastanawiać czy to po prostu nie jest reprezentacja zwykła naszego narodu dx
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Teraz pytasz o jakieś opinie? Twoja cała aktywność polegała na skupianiu się na tym by robić tym spierdoksom z którymi tutaj siedzimy dobrze, a teraz jesteś wielce zmartwiona o los kobiet rodzących dzieci? Powinnaś usunąć konto by zmazać swoje winy, ty doprowadziłaś pośrednio do stanu tego portalu. Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz