Wpis z mikrobloga

Nikt mnie w życiu tak nie upokorzył jak Polki na #tinder. 6-8 miesięcy bez ŻADNEJ pary na tej aplikacji, na początku prawie codziennie używałem limit lajków, ostatnio mi oczywiście odechciało. Nie mam mordy oblanej kwasem więc teoretycznie nie powinienem być 0/10, ale totalny brak testosteronu i inne "defekty" sprawiły że tak to wygląda. Tak jak par od tych najpiękniejszych dziewczyn 10/10 się nie spodziewałem i rozumiem, tak brak lajka od jakieś mocno średniej dziewczyny trochę "boli" i może tylko nabijać kompleksy i obniżać samoocenę która i tak jest na poziomie gówna.
Mimo wszystko nie jestem mocno #!$%@? i zły na dziewczyny, jestem im szalenie wdzięczny i dziękuję - za to że dość szybko namierzyły #!$%@?ą jednostkę i postanowiły ją wykluczyć z gry, uniemożliwiając przekazywanie #!$%@? genów. Dzięki.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #depresja #feels #zalesie #gownowpis
hauser15 - Nikt mnie w życiu tak nie upokorzył jak Polki na #tinder. 6-8 miesięcy bez...

źródło: comment_OsrPXePkhsMYilKdJK2sRs7fBSzEdDxJ.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@hauser15: a bo na Tinderze ludzie mają jakieś oczekiwania z kosmosu i się boją cokolwiek zrobić, bo ich zaraz ktoś będzie oceniał. To jest wciskanie ludziom kitu i możesz to wykorzystać, ale tylko jeżeli dokładnie wiesz czego szukasz i wiesz jak to zrobić z odpowiednio silną inicjatywą.
  • Odpowiedz
@slako: Gdybym był dziewczyną to też bym wolał się spotykać z przystojnymi chłopakami, a nie z takim wysranym z dupy gównem jak ja, nie mam żadnej pozytywnej cechy w wyglądzie, więc czy jestem zaskoczony albo #!$%@? na dziewczyny? Nie, po prostu jest mi smutno że tak wyglądają moje szanse na normalne życie.
  • Odpowiedz
@hauser15: a jaki opis? niestety jak się nie dostało ładnej mordy to trzeba nadrabiać motzno czy to stylem bycia (ubiorem, zaitneresowaniami, hajsem) czy charakterem, więc nie zostało ci nic innego jak nad tym popracować.
  • Odpowiedz
@DeinGesternTraum: Aplikacja działa, bo po pewnym czasie pojawiła się tzw "fake-para", którą tinder daje tym nielicznym użytkownikom, którzy jej nie mają przez dłuższy okres. Jest to na zasadzie podobnej co na badoo "Natalia chce z tobą porozmawiać" mimo że dziewczyna nie wie że aplikacja wysłała takie coś w jej imieniu, podobnie jest na tinderze - niby jest para, ale 5 minut po napisaniu wiadomości usuwa się, a dziewczyna nawet nie że
  • Odpowiedz
@hauser15: Ale co lamentujesz ? Wolisz od kontemplacji świata i egzystencji możliwej jedynie w samotności, pajacowanie jakieś księżniczce w nadziei na to, że obdarzy Cię uczuciem, chociaż ona i tak będzie miała Cię w dupie, bo kocha jedynie siebie i swoją wygodę ?
  • Odpowiedz
Ryja nie zmienisz


@Superfast:
Gówno prawda.
Schudnięcie 10kg i twarz zazwyczaj skacze o 1-2 punkty. Fryzura dużo zmienia. Siłka i wysyp hormonów głównie po nogach też. Dieta wpływa na cerę. Brzydkie brwi nawet facet może regulować. A brzydką szczękę zasłonić brodą.

Razem jest dużo czynników, które pozwolą diametralnie zmienić twarz.
deryt - > Ryja nie zmienisz

@Superfast: 
Gówno prawda.
Schudnięcie 10kg i twarz ...

źródło: comment_VrWLXKeGBUb8B3zVWTvYQn1zlppcro8O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz