Wpis z mikrobloga

Przegrywy z #przegryw zawsze uważają, że kobiety mają łatwiej i że nieśmiała kobieta i tak znajdzie faceta no bo jest urocza przecież. OTÓŻ NIE, nieśmiałe kobiety mają tak samo #!$%@?, a może nawet bardziej, bo oczekuje się od nas bycia uwodzicielskimi, kokieteryjnymi, seksownymi a jednocześnie tajemniczymi. Nieśmiałej kobiecie nie wychodzi bycie kokieteryjną, przez co nie znajdzie sobie faceta nawet jak jest ładna, faceci myślą ze nie jest nimi zainteresowana. Przykład? Grzesiek z #rolnikszukazony mógł wybrać onieśmieloną Monikę, która jednocześnie była ładniejsza od reszty dziewcząt. Wybrał ją? NIE, wybrał dynamiczną Dorotkę w obcisłej sukience. Tak samo wybraliby wykopki, wystarczy spojrzeć na tę ankietę:
https://www.wykop.pl/wpis/36615469/rolnikszukazony/
Nawet przegrywy z wykopu chcą dynamicznej kobiety z cyckami na wierzchu. Nieśmiałe kobiety nie mają szans w dzisiejszym świecie.

#zalesie #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 13
mógł wybrać onieśmieloną Monikę, która jednocześnie była ładniejsza od reszty dziewcząt. Wybrał ją? NIE


@czylipapryka: bo faceci powyżej pewnego wieku poza urodą zwracają też uwagę a na inne rzeczy - wiem to po sobie i widzę to po swoich znajomych...

nieśmiałe kobiety mają tak samo #!$%@?, a może nawet bardziej, bo oczekuje się od nas bycia uwodzicielskimi, kokieteryjnymi, seksownymi a jednocześnie tajemniczymi


@czylipapryka: nie.. czasami wystarczy, że wykaże odrobinę zainteresowania
@czylipapryka: Przyznam, że u mnie nieśmiała dziewczyna miałaby przerąbane, bo ja sam jestem nieśmiały, ale w sumie nic z tego nie wynika, bo i tak mnie żadna nie chce. ¯\_(ツ)_/¯

Prawda jest taka, że nieśmiałe kobiety mają tylko odrobinę trudniej i ta trudność jest niczym w porównaniu z tym, z czym musi zmagać się nieśmiały facet.
@czylipapryka: nieśmiała kobieta spanikuje, albo zaniemówi, gdy się ją zaprosi na randkę, dlatego mają ciężko. Ale mają przewagę, bo mają psiochę, co wedle społecznych standardów określa, że to ona powinna być zaproszona na randkę a nie na odwrót. Facet widzi różnicę między "nie chcę" a "w sumie to chcę, ale się wstydzę" i będzie próbował ponownie, w lepszych okolicznościach. Rzadko się za to zdarza, żeby laska podbiła do faceta pierwsza, więc