Wpis z mikrobloga

Siedzimy razem z #yanosik na #warsawmotorshow i tak sobie myślimy, że na pewno komuś z Was przyda się prawilny #kubek...

Więc siekamy #rozdajo. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mamy do oddania 5 kubeczków.
Dodatkowo komentarz, który uznamy, za 'najbardziej kreatywny' zgarnie bonusowy #kubek ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zasady znacie.


Powodzona! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#samochody #motoryzacja #antyradar
hadronpl - Siedzimy razem z #yanosik na #warsawmotorshow i tak sobie myślimy, że na p...

źródło: comment_1wwIo8xbZEvHcRhODgZODSWL2iNad7xh.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@hadronpl kreatywny to musi być kierowca, który jako pierwszy oznacza kontrolę prędkości w międzyczasie na hamowanie i wymyslenie odpowiedniej bajery ( )
  • Odpowiedz
  • 3
@michau6211 w poznaniu zdecydowanie wiecej ludzi sie przewala... bidy nie ma, ale rok temu bylo jakos bardziej :D

@lawful_neutral wlasciwie to o zakładzie Pascala i entropii , prezycujac.

@AndrzejCieWidzi amen.

@Myszoskocznia ale z kubkiem czy bez...?( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pitaq a historii tego kubka i tak bys nie zrozumial :D

@WuDwaKa on dostal zanim w ogole my je mielismy...

@netvalker :( jutro jakos w ciągu dnia :)

@
  • Odpowiedz
  • 1
@hadronpl moje przygody z #janosik to przeprawa przez drogę pełną dziur w środku lasu, tylko dlatego, że bylo 5 km bliżej przy 300 km trasy. Przy ustawieniach domyślnych. Tak więc dzięki, postoje. Kubka i tak nie wygram
  • Odpowiedz
@hadronpl: Co się ostatnio odjaniepawla z aplikacją Yanosik? Wcześniej chodziła jak złoto, omijanie koreczków itp.
Teraz to na każdej trasie #!$%@? tak, że szok. Odwalała mi ostatnio strasznie, więc dla testów odpaliłem ją na trasie, którą znam. Chciała mnie poprowadzić trasą o 23 km dłuższą (trasa 50 km, czyli 73km), pojechałem tą standardową i nie było żadnych korków (w opcjach nie mam nic pozmieniane). Czasem podczas jazdy np. każe mi zawrócić,
  • Odpowiedz
Nie wiem jakie są zasady ale jestem motoryzacyjnym sebastianem i siedząc w kubełkowym fotelu przed kompem chciałbym popijać sobie herbatke z czarnego kubka.
  • Odpowiedz